Usui Shiki Ryoho Reiki

Usui Shiki Ryoho znamená v Japonštině "Usuiho systém přírodního léčení". Usui Shiki Ryoho je nejrozšířenější škola - po světě existuje mnoho variant. Mistři Reiki se často snažili o styl výuky, který zaujme západní civilizaci. Proto je tato škola Reiki zaměřena primárně na léčení a sebepoznání - a přínáší v tomto ohledu významné duchovní dary a uvědomění.

Systém aktivace a práce s Reiki, který založil Mikao Usui, obsahuje významnou část, určitý úsek všeprostupující univerzální energie. Je známo, že Mikao Usui se zabýval studiem starých způsobů duchovního vzestupu, na které navázal a díky tomu dosáhl Satori, ve kterém získal schopnost pracovat s určitou vibrací léčivé univerzální energie. 

Co říct o samotné energii Reiki? Vaše emoce a vjemy pocítí hluboko zakořeněné, emocionální "programy" umožní vám jejich oživení a procítění. Umožní vám vyrůst, vnímat ve větší míře sám sebe a zlepšit zdravotní stav. V krátké době si povšimnete, jak se váš život ze dne na den změní.

Energie Reiki, světelná energie, energie barev, energie čaker, energie vůní, bylin, drahokamů, zvuků a podobně má společný původ: vesmír. Na naší zemi se tato energie - VIDITELNĚ - projevuje ve formě duhy. Tento univerzální energie proudí do nás stejně tak, jako si voda na zemi hledá svou cestu do prohlubní. Stále hlouběji. Jestliže tuto cestu vědomě a kontrolovaně uvolníme, pak zažijeme skutečnou energii. Tato energie do nás bude proudit stále hlouběji a bude působit na naše smysly.

  zasvěcení do 1. stupně na dálku: 2090 Kč

  Rozšíření 1. stupně na dálku: 1210 Kč

  zasvěcení do 2. stupně na dálku: 2510 Kč

  Rozšíření 2. stupně na dálku: 2490 Kč

  zasvěcení do 3. stupně na dálku: 4800 Kč

  Rozšíření 3. stupně na dálku: 4200 Kč

  zasvěcení do 4. stupně na dálku: 10000 Kč

  Rozšíření 4. stupně na dálku: 6500 Kč

  osobní seminář je možný v Praze, Brně nebo Ostravě

  Objednejte se