Raku Kei

Styl Ohnivého Draka

Raku je vertikální proud energie uvnitř těla, zatímco Kei je horizontální proud energie. Oba proudy se protínají v "Hara" středu (centrum svého bytí). Ovládnutí Dračí energie znamená ovládnutí mysli, proto vždy draci vyvolávají strach u malomyslných a na druhou stranu inspirují vůdce a země, aby přijali symbol Draka jako mocný symbol síly a statečnosti. Je pravděpodobné, že Svatý Jiří, ochránce Anglie znám pro zabíjení draků, ve skutečnosti dobýval svůj vlastní mentální strach vůči vnitřnímu osvícení.

Draci byli vždy spojováni s ohnivým dechem, kterým ničí. Je to tento dech, který díky ohni dodávaném energií Raku odstraňuje všechny překážky a čistí mysl. Tímto žákovi přináší lepší porozumění a zároveň vyčistí všechny kanály, aby mohlo započít zasvěcení.

Raku Kei: Styl Ohnivého Draka

Raku Kei je starověká věda o seberozvoji a duchovním poznání. Počátky Raku Kei údajně pochází z Tibetu. Tibetští lámové použili kaligrafii k zestručnění energie jakožto léčivého konceptu. Zjistili, že všechny symboly, když se nakreslí, produkují energeticko-vibrační vlny, jež mohou být vnímání lidským tělem. Tyto Kaligrafické symboly byly obvykle nakresleny ve větším formátu na stěnách klášterů, kde mnichové meditovali. Takovéto obrazy vylepšovaly soustředěnost při vyslovování mantry, jež pak rezonovala celým symbolem.

Každá kultura, která aspiruje k duchovní transformaci rozeznává spojení mezi systémem čaker (i přesto, že se některé kultury neshodují na počtu čaker) a systémem endokrinních žláz. Spojení mezi těmito dvěma systémy umožňuje RAKU ohnivé energii proudit nahoru páteří.

Obdržíte 7 symbolů pro práci s energiemi Raku Kei.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: 4. stupeň Reiki

Objednejte se