Moudrost čínských draků

(Vědomí čínských draků)

Symbol draka reprezentuje stočenou spirálu DNA, což má připomínat cestu k osvícení. Čínský drak, neboli LUNG, symbolizuje sílu a vyjímečnost, udatnost a smělost, hrdinství a vytrvalost, ušlechtilost a božskost. Drak překonává všechny překážky. Jsou transformovány negativní energie ve světlo a radost. 

Moudrost čínských draků (též Vědomí čínských draků) má značnou transformační, očistnou a léčebnou sílu. Energie draků zde samozřejmě odstraňuje bolestné vzpomínky a jakoukoli nerovnováhu. Nás a naši auru zaplní proud zlatého a stříbrného světla.

Když jste zasvěceni do energií čínských draků, obržíte vlastnosti které jsou popsány výše. Lidé v Číně odpradávna věří, že jsou potomky draků. Tato tradice je pevně zakořeněna v jejich mysli a kultuře a prolíná se napříč všemi vrstvami společnosti. Zatímco v západní kultuře jsou draci považováni za škodolibé, v Číně jsou draci vysoce váženi pro jejich důstojnost a moc konat dobro.

Při zasvěcení dochází ke spojení s následujícími duchovními průvodci:

 • Nebeští draci
 • Duchovní draci
 • Zemní draci
 • Draci pokladů
 • Perlový drak
 • Draci pěti elementů - Dřevěný drak, Ohnivý drak, Zemský drak, Kovový drak, Vodní drak
 • Celkem existuje 9 druhů klasických čínských draků + 6 dalších, o kterých se dozvíte ve skriptech

Nebeský čínský drak je jako symbol přirovnáván k čínské rase. Číňani po celém větě se hrdě nazývají "Lung Tik Chuan Ren" (Potomci draků). Draci jsou považováni za mytická zvířata, která přináší nekonečnou hojnost, prosperitu a štěstí. Draci byli ve znaku vládců a císařů. Legenda o čínském drakovi stála u zrodu staré čínské civilizace a formovala její kulturu až do dnešních dnů. Jejich laskavost přináší velikost, dobrotu a požehnání.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: předchozí zkušenost s jakoukoli dračí energií

Objednejte se