Energie Modré Hvězdy

Přírodní léčebná metoda pomocí směřování Pravdy a Světla. Nebeská Energie Modré Hvězdy je přenosem duševní síly, která je potřebná k nabytí spojení mezi Bohem a člověkem, vytvoření Duhového přemostění, který umožňuje využít tento potenciál rozšířeného vědomí. Starověcí Indové, Peršané i Egypťané byli kazatelé přírody, otcové vědomostí a zakladatelé obrovských civilizací. Byli to strážci magie, svatí léčitelé a držitelé tajných moudrostí. Nejvyšším cílem jejich rituálů a počínání byla duševní přeměna; uvědomění si veškerých sil, které jsou přírodním dědictvím vtělených do lidské psychiky.

Nebeská Energie Modré Hvězdy nabízí průchod skrz vesmírné dveře, které nabídnou adeptovi možnost pokračovat v hledání vědomostí, osvícení a jejichž sdílení se všemi bytostmi světla.

Žáci pracují se symboly, které se dotýkají hlubokých spirituálních principů uvnitř každého z nás a těmito principy je poté možné ovlivňovat sebe i ostatní lidi. Klienti se poté stávají jakýmsi vyjádřením proudění dynamických energií z oblasti Božství.

Energie Modré Hvězdy

Proces zasvěcení Nebeské Energie Modré Hvězdy je nezbytným v dalším posunu pro získání schopnosti léčit sebe i ostatní. Je to příkaz té nejvyšší možné frekvence energie, aby se utkala s chaosem za účelem vyrovnání nerovnováhy mezi žákem a samotným Vesmírem. Pamatujte, že pokud byste nebyli ochotni podílet se na změně, nebyli byste tady!

Systém osabhuje dva stupně zasvěcení. Nebeská Energie Modré Hvězdy je během zasvěcování přijímána pomocí čakry Třetího oka. 

Systém lze zařadit také do léčebných energií i do kategorie meditativní a osobní růst.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (6x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se