Magus et Magicus

Jedná se o krásný duchovní systém, jehož prostřednictvím se můžeme v jednotlivých energetických centrech osvobodit od vlivu nemocí a energií, které jsou jejich příčinou. Můžeme se takto dostat k samotnému počátku vzniku této energie a následné nemoci.

Prostřednictvím našich energetických center v těle vzniká magie. Člověk a příroda žijí na stejné úrovni. Jak na Zemi, tak i v celém Vesmíru se člověk a příroda jako síť vzájemně svazují do klubíčka a utváří "celek".

Živé bytosti a předměty jsou vzájemně provázané. Vše je vyživováno tím stejným duchem. Postupem času však člověk pozbyl této vlastnosti.

Herb Kawinui Kane, havajský šaman, jednou pronesl: "Většina kultur si je velmi podobná, jsou však zcela odlišné od moderního světa."

Čím více se zabýváme technikou, tím více ztrácíme přirozenou vlastnost svých hodnot a vědění.

Albert Einstein byl přesvědčený, že člověk i přesto, že mnohé zapomněl, má stále schopnost probudit existenci svých sil. Albert Einstein řekl: "Vše, co má hodnotu, je intuice. Intuitivní duch je dar a racionální duch je věrný sluha. Lidé vytvořili společnost, která ctí sluhu, ale na dar zapomněla."

Člověk každý den vytváří více než sto tisíc rozhodnutí Od ranního vstávání přes oblékání, čištění zubů, pití až po odpolední odpočinek. Každý čin představuje pro mozek rozhodnutí. Pohybujeme se "automaticky". Řídíme auto bez toho, aniž bychom pomysleli na to, že byl k řízení vyslán příkaz z našeho mozku. Pro jakýkoliv malý a nevýznamný čin běží skrze naše energetické dráhy a nervová vlákna příkaz. Jakmile je mozek po nějaké době přetížen všemi rozhodnutími a nechce vydat žádný příkaz, přechází rozhodnutí na naše břicho. Tímto začíná nevědomá magická práce.

Energetická centra (neboli čakry) vedou energetické vlny a rezonance přes tzv. meridiány a buňky, čímž nás zásobují životní energií a silou "umět se prosadit". V kříži se smotána do klubíčka nachází naše tělesná "hadí" síla, kterou můžeme znát pod jménem Kundalini. Jedná se o životní energii, která čeká na probuzení a následný pohyb.

Jestliže je k práci s energií probuzenou pouze Kundalini, dochází ke vzniku nebezpečí. Energie totiž začne vycházet přes temenní čakru, čímž lidem způsobuje nepříjemný a úzkostný pocit. Mnoho lidí pak hovoří o ztrátě kontroly nad pocity. Tato ztráta kontroly může vést k hysterickému pláči, silným bolestem hlavy nebo nevolnosti.

Po probuzení Kundalini je důležité udržet pod kontrolou tělesnou a duchovní energii a posléze ji pomalu navyšovat (např. cvičením nebo Symbolem uzemňování). Jedině tak se tělo dobře "sladí" s Kundalini a silnou energetickou rezonancí. Kundalini pak postupně začíná imunizovat a léčit fyzické tělo. Síla Kundalini taktéž pohybuje magicko-energetickými vlnami těla a také spojuje jednotlivé čakry, které pak podle plánu vytváří společný obraz a činnost. Energetická centra, která vedou k přípravě, vyměření a realizaci rituálu, se nazývají dantien. V překladu se nejedná o nic víc než o energetické centrum.

Magus et Magicus

Tělesná magická energie se skládá z následujících energetických center neboli dantienů:

 • Síla Kundalini (Radic-Dantie)
 • Oblast břicha (Ventris-Dantie)
 • Oblast hrudníku (Cordis-Dantie)
 • Oblast týlu (Crinalis-Dantie)
 • Čelo (Frontis-Dantie)

Systém lze zařadit mezi energie vysokých vibrací a osobního vzestupu.

V systému se pracuje s pěti symboly, které odpovídají jednotlivým energetickým centrům. Jejich působení v dané oblasti vede k uvolnění překážek a karmických energií.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (7x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se