Lightarian Ki Reiki

Lightarien-Ki

Lightarian Ki Reiki (čteme: „Lightarien Ki Reiki“) bylo vyvinuto Sylvií Springer a Ashnu Oberer. Jedná se o vysokovibrační systém reiki od nanebevzatého Buddhy, který je pramenem a inspirací tohoto reiki. Jeho přáním je: Reiki zjednodušit a ukázat lidstvu pravou povahu Reiki.

Byly vyvinuty nové metody a znovuobjeveny staré moudrosti. Lightarian Ki je součástí tohoto procesu.

Význam slov Lightarian Ki (vyslov lajterien kii) se dotýká vědomě spojení k duchovním úrovním nebo ke "zdroji" této zvláštní energie Lightarian Ki. Slovo "Lightarian" je odvozenina anglického slova pro "Světlo" a "Ki" má své kořeny v japonštině a znamená volně přeloženo "životní energie".

Lightarian Ki

Během zasvěcení do Lightarian Ki vstupuje žák do nepřetržitého spojení se čtyřmi významnými, nanebevzatými energiemi, které budou ještě během tohoto tréninku přesně popsány. K tomu potřebuje učitel Lightarian Ki energetický pomocný prostředek, takzvanou "Boží duhu". Jako první se vybuduje spojení s energiemi Nanebevzatého Mistra Buddhy, aby mohla být rozšířena práce s energií a naváže se spojení s Gaiou, Matkou Zemí. 

Potom je adept na zasvěcení propojen s léčebnými energiemi Nanebevzatého Mistra Lanto a Nanebevzatého Mistra Sanandy, který zastupuje Ježíše Krista. Zatímco Mistr Budha dodává energie rudého paprsku a Matka Země modrého paprsku, zastupují Mistr Lanto a Sananda zlatý a bílý paprsek Boží duhy a ztělesňují tím ještě výše vibrující energie. Univerzální duha propojuje během zasvěcovacího obřadu učitele a žáka, aby vytvořili to, co nazýváme Chrámem Božího léčení. Chrám nám slouží jako energetický nástroj a vytváří zvláštní prostor a potenciál pro silné léčení. 

Práce s energiemi Lightarian Ki má za cíl spojit lidi s energiemi duchovní úrovně pro podporu osobního i planetárního procesu vzestupu: duchovní transformaci a propojení s nejvýše vibrujícími energiemi reiki Nanebevzatých Mistrů, aby byl náš duchovní vývoj usnadněn a urychlen.

Filozofie Lightarian Ki

Nejdůležitější aspekt systému Lightarian Ki je v energetické čistotě a jednoduchosti zasvěcení. Proto samotná práce s touto energií i zasvěcovací procesy jsou odlišné od klasických postupů, zato velice přímé a jednoduché. Na přání nanebevzatého mistra Buddhy se v Lightarian Ki žádné symboly nepoužívají.

Výhody Lightarian Ki

Po zasvěcení do Lightarian Ki se vám značně zvýší vibrační úrovně vašich čaker i jemnohmotných těl. Současně se rozšíří vaše chápání a schopnost předávání energie. Je možné, že vám budou předány duchovní dary, které zlepší vaši schopnost vnímání jemněhmotného duchovního světa a rozříří se i vaše spirituální vnímání pro sebe sama.

Praví se, že je to jako kytara s osmi strunami, kde ta nejhlubší struna je Usui, pak Karuna a nakonec 6 nejvyšších strun Lightarian Ki. Dohromady pak tvoří akord. Každému pacientu pak nabízí tu správnou frekvenci, kterou právě potřebuje.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (6x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklady pro toto zasvěcení: Reiki + Karuna Ki + Shamballa 1024 nebo Kundaliní Reiki

Objednejte se