Moje osvědčená metoda, jak naučím meditovat skutečně kohokoli

21.04.2022

Děkuji, že jste byli součástí mého emailového mini kurzu, který je zaměřen na to nejdůležitější, bez čeho jste v duchovním světě i v oblasti vlastní spirituální transformace a duchovního růstu napůl odsouzeni k neúspěchu?! Věnovali jsme se MEDITACI a tomu, jak správně MEDITOVAT.

Co ale dělat, pokud cítíte, že to ještě není ono? Pokud nevíte, zda meditujete správně a pokud vnímáte, že máte prostor pro zlepšení?

"Snažím se meditovat, ale úplně mi to ještě nejde."

"Meditace mi jde lépe, ale pořád se nemůžu soustředit."

"Pořád mi do meditace chodí myšlenky, mám co zlepšovat."

"Nedaří se mi soustředit na dech."

"Už vím, kde jsem při meditaci dělala chybu, ALE....."

"Nejsem si jistá, zda nedělám neco špatně...??"

Meditaci jsem se učil jako samouk, na různých esoterických seminářích a chvíli také na katedře psychologie v Olomouci. Naučit se správně meditovat - hlavně tak, aby mi vše zapadlo a dávalo smysl, byl pro mě běh na 10 let. Přál bych si, aby mi již tehdy přišel do cesty nějaký takovýto článek, jaký čtete dnes Vy. Ušetřil bych si tím tisíce hodin a desetitisíce korun. Zkusil jsem totiž mnoho způsobů meditace, ale až TOTO mi zafungovalo!

Od roku 2010 pomáhám lidem nalézt opět sebe a napojit se opět na své dávno zapomenuté léčivé schopnosti duše. Za tuto dobu jsem vytvořil desítky meditací a většinu z nich jsem nahrál a utvořil z nich terapeutické řízené meditace. 

© Martin Ospalík

Za svou praxi jsem naučil meditovat nespočet studentů. Ať jste začátečník, který chce pomoci, nebo zkušený meditující, mám pro Vás speciální pomůcku, díky které můžete svou meditaci vylepšit a kdykoli ji navíc použít i následně pro ozvláštnění Vaší vlastní meditační praxe.

Vše s Vámi dnes otevřeně sdílím.

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, Shambally a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

1. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:14 Kdo je Martin Ospalík? 0:53 Co umím udělat pro své klienty 2:49 Jak jsem se dostal k práci s energiemi a léčitelství 12:32 Pracuji i s muži? Jsou žen přirozeně duchovnější? 35:05 Ákášické záznamy a negativní programy duše.

Každý, kdo někdy slyšel o Reiki, ví, že se při posílání energie používají symboly. (Tedy hmotné reprezentace energie.) Moji žáci ale ví, že symboly používat mohou, ale nemusí. Jak je to možné? Pouze využívám možnosti, které práce s energií přináší. Energie se nám více a více otevírá, stejně tak i možnosti, které při naší transformaci máme:

"Kdy se mi změní život?" "Proč se změna nestane dříve?" "Cítím se lépe, ale chci rychleji a víc." Chceme vše hned a nejlépe bez práce. Naše společnost je takto nastavená. V každodenním životě, nadmíře stresu, neustálému shonu a tlaku se nám vytratila trpělivost, pokora, radost z maličkých postupných krůčků a dobrý pocit z toho, že se díky naší...

Často čekáme na změnu. Máme vnitřní strachy, obavy, předsudky. A když už se ke změně odhodláme, pak se ne a ne dostavit? I když se snažíme, nemusí to být dostačující. Nechybí Vám některý ze 3 klíčů pro úspěšné a efektivní zvládnutí transformace při duchovním růstu a léčení? Podívejte se:

Někdo se Vás něčím dotkl? Bere si něco osobně? Cítíte křivdu a nespravedlnost? Vadí Vám na druhém něco? Třeba jeho lehkomyslnost? Její dominance? Jejich postavení? Utvořili jste si své myšlenky, domněnky a závěry? Každý z nás má právo na své emoce. A pokud chcete, zkuste si je zpracovat a podívat se sami pro sebe, CO se Vás dotýká a...

"Vytáhla jsem včera energie ze šuplíku, kam jsem je před lety odložila. Nyní už nic necítím." Tentokrát mám pro vás jeden konkrétní příběh. Klientka se nechala před lety zasvětit do energie Reiki. Tím pro ni však, bohužel, práce skončila. Energii nevyužívala, nepracovala s ní, uložila ji na roky do šuplíku. Když se jí změnila situace, ona duchovně...

Aneb spirituální zasvěcení jako švédský stůl. Taky to milujete? Ráno vstanete v hotelu, jdete si dolů - a tam to na Vás čeká, snídaně formou bufetu - Plný prostřený švédský stůl. Ano! Čtete správně, jste stále na webu věnujícímu se duchovní tématice. Čtěte dále, vysvětlím. Máte chuť na opečený toast? Je tady. Dobrá pomazánka? Jak je libo... Trochu...

Zdá se vám, že jste ztratili své schopnosti? Nevnímáte? Necítíte? Už nějakou dobu na sobě nadšeně pracujete. Vizualizujete. Čistíte. Zlepšujete se. Vnímáte proud energie. Konečně vnímáte či dokonce vidíte svým vnitřním zrakem (Třetím okem). Jde vám to! ... A najednou NIC. Najednou vše ustane. Vidět, vnímat jste přestali. A když, tak jenom na někom...

Žít tady a teď, to umíme jako malí, ale postupně jak si osvojujeme společenská pravidla, tak pro nás začíná minulost a budoucnost důležitější, a tak mnohdy zabere to nejdůležitější místo. Přebíráme staré vzorce, ale chceme-li pokročit a procitnout, tak bychom měli být ukotveni sami v sobě.