Moje osvědčená metoda, jak naučím meditovat skutečně kohokoli

21.04.2022

Děkuji, že jste byli součástí mého emailového mini kurzu meditace, který je zaměřen na to nejdůležitější, bez čeho jste v duchovním světě i v oblasti vlastní spirituální transformace a duchovního růstu napůl odsouzeni k neúspěchu?! Věnovali jsme se MEDITACI a tomu, jak správně MEDITOVAT.

Co ale dělat, pokud cítíte, že to ještě není ono? Pokud nevíte, zda meditujete správně a pokud vnímáte, že máte prostor pro zlepšení?

"Snažím se meditovat, ale úplně mi to ještě nejde."

"Meditace mi jde lépe, ale pořád se nemůžu soustředit."

"Pořád mi do meditace chodí myšlenky, mám co zlepšovat."

"Nedaří se mi soustředit na dech."

"Už vím, kde jsem při meditaci dělala chybu, ALE....."

"Nejsem si jistá, zda nedělám neco špatně...??"

Meditaci jsem se učil jako samouk, na různých esoterických seminářích a chvíli také na katedře psychologie v Olomouci. Naučit se správně meditovat - hlavně tak, aby mi vše zapadlo a dávalo smysl, byl pro mě běh na 10 let. Přál bych si, aby mi již tehdy přišel do cesty nějaký takovýto článek, jaký čtete dnes Vy. Ušetřil bych si tím tisíce hodin a desetitisíce korun. Zkusil jsem totiž mnoho způsobů meditace, ale až TOTO mi zafungovalo!

Od roku 2010 pomáhám lidem nalézt opět sebe a napojit se opět na své dávno zapomenuté léčivé schopnosti duše. Za tuto dobu jsem vytvořil desítky meditací a většinu z nich jsem nahrál a utvořil z nich terapeutické řízené meditace. 

© Martin Ospalík

Za svou praxi jsem naučil meditovat nespočet studentů. Ať jste začátečník, který chce pomoci, nebo zkušený meditující, mám pro Vás speciální pomůcku, díky které můžete svou meditaci vylepšit a kdykoli ji navíc použít i následně pro ozvláštnění Vaší vlastní meditační praxe.

Vše s Vámi dnes otevřeně sdílím.

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, Shambally a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

10. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes probereme snad nejčastější dotaz, který mi posíláte: "Jaké jsou rozdíly mezi Shamballou a Reiki?" Obsah epizody: 1:11 Reiki a Shamballa - co dříve? 10:15 Martinovy začátky s Reiki a Shamballou 18:25 Jaký je rozdíl mezi Reiki a Shamballou? 21:53 Cena kurzů 25:15...

8. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes se podíváme právě na meditaci - a zejména se dozvíte, jak správně meditovat a samozřejmě, jakých chyb se při meditaci vyvarovat. Obsah epizody: 0:50 Pro koho je meditace? 2:00 Účinky meditace 6:35 Co meditace není 11:20 Hudba při meditaci ano nebo ne 20:50 Jak správně...

5. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:53 Vysoké a nízké vibrace 8:00 Jak prostředí ovlivňuje naší energii 13:45 Aura 22:33 Ženská a mužská energie 29:44 Jak se mít ráda