Moje osvědčená metoda, jak naučím meditovat skutečně kohokoli

21.04.2022

Děkuji, že jste byli součástí mého emailového mini kurzu, který je zaměřen na to nejdůležitější, bez čeho jste v duchovním světě i v oblasti vlastní spirituální transformace a duchovního růstu napůl odsouzeni k neúspěchu?! Věnovali jsme se MEDITACI a tomu, jak správně MEDITOVAT.

Co ale dělat, pokud cítíte, že to ještě není ono? Pokud nevíte, zda meditujete správně a pokud vnímáte, že máte prostor pro zlepšení?

"Snažím se meditovat, ale úplně mi to ještě nejde."

"Meditace mi jde lépe, ale pořád se nemůžu soustředit."

"Pořád mi do meditace chodí myšlenky, mám co zlepšovat."

"Nedaří se mi soustředit na dech."

"Už vím, kde jsem při meditaci dělala chybu, ALE....."

"Nejsem si jistá, zda nedělám neco špatně...??"

Meditaci jsem se učil jako samouk, na různých esoterických seminářích a chvíli také na katedře psychologie v Olomouci. Naučit se správně meditovat - hlavně tak, aby mi vše zapadlo a dávalo smysl, byl pro mě běh na 10 let. Přál bych si, aby mi již tehdy přišel do cesty nějaký takovýto článek, jaký čtete dnes Vy. Ušetřil bych si tím tisíce hodin a desetitisíce korun. Zkusil jsem totiž mnoho způsobů meditace, ale až TOTO mi zafungovalo!

Od roku 2010 pomáhám lidem nalézt opět sebe a napojit se opět na své dávno zapomenuté léčivé schopnosti duše. Za tuto dobu jsem vytvořil desítky meditací a většinu z nich jsem nahrál a utvořil z nich terapeutické řízené meditace. 

Za svou praxi jsem naučil meditovat nespočet studentů. Ať jste začátečník, který chce pomoci, nebo zkušený meditující, mám pro Vás speciální pomůcku, díky které můžete svou meditaci vylepšit a kdykoli ji navíc použít i následně pro ozvláštnění Vaší vlastní meditační praxe.

© Martin Ospalík

Vše s Vámi dnes otevřeně sdílím.