Kristova transformace vědomí a duše

Jedná se o sérii transformací a aktivací, které provádím u svých žáků, kteří již dosáhli na mistrovské stupně a kteří se chtějí dále vyvíjet a hlouběji na sobě pracovat, nebo pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí se dále duchovně rychleji rozvíjet. 

Ideální pro všechny, kteří se vibračně chtějí posunout dále a kteří už tak nějak tuší, že se duchovnímu životu budou věnovat i v životech následujících a že současný duchovní život je důležitou přípravou.

Probíhá zde úžasné napojení na Prvotní Zdroj Stvoření. Těmito aktivacemi dochází k výraznému navýšení vašeho energetického potenciálu a ke zlepšení tzv. duchovní paměti. Při této transformaci dochází ke zvýšení nejen tělesné, ale i duchovní a duševní kapacity.

Doporučuji i všem terapeutům a léčitelům, kteří pomáhají dalším lidem lépe zvládnout průběh svých nemocí. U nemocných lidí totiž dochází ke zrychlení procesu léčení a u zdravých pak k urychlení jejich duchovního růstu vědomí. 

A rozhodně v neposlední řadě doporučím Kristovu transformaci vědomí a duše všem učitelům, kteří se snaží své vlastní žáky vést k pochopení.

Transformace vědomí a duše je vždy úspěšná, jelikož se k ní odhodlají vždy pouze připravení a hlavně proto, že každému klientovi věnují tolik aktivací, kolik potřebuje v závislosti na své duchovní úrovni.

K tomuto zasvěcení není vydán E-book. Není totiž potřeba, transformace probíhá formou série individuálního počtu aktivací (dle potřeb a výchozího stavu klienta), kdy se přijímají velice vysoké vibrace a dochází k postupné transformaci vědomí a duše na úroveň Prvotního Zdroje Stvoření.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (u většiny adeptů 14x 60 min). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: mistrovský stupeň v alespoň ve dvou nebo třech systémech, ideálním předpokladem je také Kristova Shamballa

Objednejte se