Imara Reiki

Jogíni říkají, že "vaří karmu". Imara Reiki je oproti tomu opravdový "spalovač" karmy i černé magie (pomluvy, nenávist, nepřejícnost druhých, prokletí). Imara znamená "více", proto lze tento systém nazvat "více reiki" v souvislosti s vyšší vibrací energie než má většina reiki systémů. Imara osvobozuje od zranění emocionálního těla, pálí i tu nejtvrdší černou magii, voodoo, uřknutí i prokletí. Imara nám byla seslána jako dar/nástroj přímo za účelem hloubkového léčení karmy a rozpuštění černé magie. Při řešení tohoto druhu problémů je tedy Imara reiki silnější a znatelně účinnější než tzv. "obecné léčebné energetické systémy" (jako je Reiki, Shamballa, Ra-Sheeba). Imara reiki je na používání jednoduchý energetický systém a neobsahuje žádné symboly, se kterými by bylo nutné pracovat.

Kdykoli něco nešlo pomocí regrese, mé oblíbené SRT/LSVJ, ani jinou formou terapie, Imara daný problém odstranila již po prvním sezení. Skutečně doporučuji všem! Imara reiki v mém pojetí je výrazně rozšířená - jak informačně, tak energeticky - a neobsahuje pouze dva stupně, ale stupně tři.

Imara Reiki 1. - 3. stupeň  +  Imara Reiki Velmistr

Jedná se o formu reiki vibrující na vyšších energetických úrovní. Imara v překladu znamená "více". Co se vibrací týče, je Imara Reiki mnohem obsáhlejší než jakákoliv další léčivá energie. Vyvolává v nás i jiné pocity a také nepoužívá žádných symbolů. Během práce s ní se může stát, že se dostaneme do spojení s duchovními světy, nebo mít vize ze spirituálního světa.

Imara se zejména soustřeďuje na zpracovávání karmických záležitostí. Pracuje s potlačenými stránkami osobnosti i traumaty. Také dokáže vyléčit negativní oblasti života, které se nacházejí v našem podvědomí. Imara používá jednoduchou, avšak mnohem intenzivnější metodu léčení na dálku.

Po zasvěcení proudí z rukou velmi intenzivní síla připomínající fialové tornádo s tyrkysovými okraji, které se stupňovalo, než došlo k pravidelnému proudění. Imara je opravdu nádherná energie vhodná pro lidi pracující s klienty, kteří jsou maséry, léčiteli či kineziology apod. Imara by se měla používat po skončení léčení k vyčištění všech disharmonií a negativit, jak léčitele, tak i klientů.

Prohlubující zasvěcení do 3. stupně a stupně Velmistrovského je možné i pro žáky cizích mistrů, kteří mají běžné dva stupně Imary (zasvěcené najendou nebo zvlášť).

Obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít
  • skripta [91 str.] a certifikát (e-mailem)
  • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)