Havajská Huna

Huna je tajné vědění z Haveje. Havajské duchovní léčení, známé jako Huna, je energetický systém, který klade důraz na spojení duchovního, tělesného a emocí. Huna nabádá a učí oslavu života, ke sloučení a spojení v soulad záležitostí ducha a fyzična a emocí. Tato starověká tradice věří, že klíčem k životu je v probuzení a integraci podvědomého neboli nižšího já, středního já a vyššího já.

Nabízí se hluboká a krásná filozofie, život v hlubokém středu, kdy můžete milovat lidstvo, přírodu a sebe jako součást harmonického vesmírného společenství. Huna je mnohem více než filozofie, je to cesta života, dává praktické návody velmi jednoduché, přesto hluboce transformativní.

Sedm principů Huny

 1. Ike - svět je to, co si myslíme, že je
 2. Kala - nejsou limity, vše je možné
 3. MAKIA - Energie teče tam, kam jde pozornost
 4. MAnaWa - v přítomnosti je síla
 5. ALOHA - láska je být šťastný
 6. MAna - všechna síla pochází zevnitř
 7. PONO - míra účinnosti je pravda

Huna, na Havaji ve své nejčistší formě je uměním spojení člověka s jeho vnitřní moudrostí. Porozumění jejím principům dává možnosti využití archetypů, neboli sedmi principů Huny. Je to způsob léčení a harmonie skrze sílu mysli. Toto léčitelské umění a spojení přírodních věd dává koncepci začlenění mysli, ducha a těla. Pomáhá poznávat a využít naše vlastní vnitřní schopnosti.

Motto: ŽIJTE ŽIVOT TAK, ABY BYL UŽITEČNÝ A OPROŠTĚN OD ZRANĚNÍ.

HUNA znamená "tajemství". Vy nyní poznáte tajemství, jak dostat to, co potřebujete a po čem toužíte. Hunu lze vysledovat až do doby před 5000 lety, některé prameny uvádějí ještě starší zmínky. Je to sofistikovaný systém začleňující mysl, tělo a duši. Poskytuje odpovědi tam, kde moderní medicína ani neví, že se objevila otázka.

Kahuna léčení: léčebná fáze Huny, která je náboženstvím, nebo esoterickou kouzelnickou tradicí domorodců z havajských ostrovů. Slovo "huna" doslova znamená prostředek k tajemství nebo "to co je skryté, není zřejmé." Kahuna jsou doslova prostředky "strážce tajemství." Kahuny jsou havajské léčitelky. Kahuna léčení zahrnuje "dvojtečkové čištění," "energie pole manipulace," Ho'oponopono" (duchovní rada), "lomi-lomi" a použití amuletů. Teoreticky předpokládá "éterické tělo" (aka), vyšší božské vedení (Kumulipo) a manu /životní energii/. Někteří přívrženci používají výrazy "Kahuna léčení," "Huna," a "Havajská Huna" jako totožné.

Reiki Havajské Huny

 • Huna Reiki učí nás oslavě života na materiální rovině, sloučení záležitostí ducha a hmoty, duch převyšuje hmotu.
 • Huna Reiki zasvěcení je program k otevření se energiím, esenci duchovního světla, duchovní světlo samé na rovině hmoty.
 • Techniky jsou navržené k podpoře vyššího uvědomění a duchovního růstu, k souladu s jednotou a k usnadnění pochopení a prožití, že vše je jedno.
 • Huna Reiki vám dá nástroje ke chtění a vůli pracovat s Hunou v dnešní moderní době. Není magickým lékem a neučí všechny stránky Huny.
 • Zasvěcení obsahuje tři symboly:
  • 1. symbol spojení Vašeho záměru a manifestace, přinese naše sny spolu s magnetizací a mírem na zemi.
  • 2. posvátný symbol světla. Je to oznámení nového věku duchovního vzestupu, vzestup energie do nové oktávy, drží čisté vibrace lásky, světla, harmonie a míru, které vyzařuje ke všemu.
  • 3. manifestační symbol - Jedná se o techniku programování cílů, vytvoření hmotných věcí a uskutečnění pozitivních myšlenek
 • Praktická část: aktivace vnitřního světla, technika světelného spínače, manifestace, technika kruhu

Aloha!


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se