Léčení z říše víl

Elenari Healing System

Elenari Healing znamená „Léčení z říše víl“, což je dimenze spokojenosti, lásky a blahobytu. Víla se dotkne vašeho srdce kouzelnou holí. Nedotkne se vašeho těla, dosáhne se vašeho srdce, citů i vašich snů. Práce s tímto systémem nám ujasní důvod proč jsme zde, na Zemi. Znovuprobudí váš dětský svět. I vaše vnitřní dítě bude skákat a volat radostí. Přivede vás na ta nejhezčí místa ve vašem nitru i širokém v Univerzu.

Elenari Healing (čteme: elenari hílin) není žádným reiki. Neobsahuje ani žádné symboly z Reiki systému. Rovněž nemá mistrovskou linii, která by na Usuiho odkazovala. Může se předávat bez jakéhokoli předpokladu nebo znalostí s energiemi. Není zapotřebí mistrovského stupně z jiného léčivého systému nebo jiného směru reiki. Tato energie pochází s vyšších úrovní starobylých zdrojů, vyšších zdrojů, boha, bohyně, hvězdné říše.

Je to jednoduchý systém, jenž používá naši schopnost vizualizace a tzv. vnitřní zrak. Tento systém můžeme zařadit i mezi energie osobního vzestupu, jelikož představuje přímé a silné fyzické i duchovní léčení na každém stupni.

Léčení z říše víl - Elenari Healing

  • 1. stupeň - vás vede k většímu otevření se lásce směrem nahoru a dovoluje energii lásky prostupovat do vašich duchovních těl, pročištovat a regenerovat čakry. Už od samého počátku může být energie posílána na dálku.
  • 2. stupeň - vám přináší energii soucitu. Zasvěcení vám do vědomí přinese větší otevření náhledu na přírodu a díky tomu nové spojení s matkou Zemí a celou její silou. Matka Země nás přibližuje a pomáhá nám na naší cestě. Ona je Jednota se Zdrojem. Spojuje s prazdrojem všech energíí.
  • 3. stupeň - je doslova "Branou k osvícení". Působení na 5., 6. a 7. čakru, napojení aury a spirituálního světa ke Zdroji, zvýšení síly léčení. Aktivace srdeční čakry. Je to ukončující stupeň Léčení z říše víl - dveřmi k vyjasnění uvnitř systému. Dá vám nahlédnout do Zdroje života a sil Země.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se