Léčení z říše víl

Elenari Healing System

Elenari Healing znamená „Léčení z říše víl“, což je dimenze spokojenosti, lásky a blahobytu. Víla se dotkne vašeho srdce kouzelnou holí. Nedotkne se vašeho těla, dosáhne se vašeho srdce, citů i vašich snů. Práce s tímto systémem nám ujasní důvod proč jsme zde, na Zemi. Znovuprobudí váš dětský svět. I vaše vnitřní dítě bude skákat a volat radostí. Přivede vás na ta nejhezčí místa ve vašem nitru i širokém v Univerzu.

Elenari Healing (čteme: elenari hílin) není žádným reiki. Neobsahuje ani žádné symboly z Reiki systému. Rovněž nemá mistrovskou linii, která by na Usuiho odkazovala. Může se předávat bez jakéhokoli předpokladu nebo znalostí s energiemi. Není zapotřebí mistrovského stupně z jiného léčivého systému nebo jiného směru reiki. Tato energie pochází s vyšších úrovní starobylých zdrojů, vyšších zdrojů, boha, bohyně, hvězdné říše.

Je to jednoduchý systém, jenž používá naši schopnost vizualizace a tzv. vnitřní zrak. Tento systém můžeme zařadit i mezi energie osobního vzestupu, jelikož představuje přímé a silné fyzické i duchovní léčení na každém stupni.

Léčení z říše víl - Elenari Healing

  • 1. stupeň - vás vede k většímu otevření se lásce směrem nahoru a dovoluje energii lásky prostupovat do vašich duchovních těl, pročištovat a regenerovat čakry. Už od samého počátku může být energie posílána na dálku.
  • 2. stupeň - vám přináší energii soucitu. Zasvěcení vám do vědomí přinese větší otevření náhledu na přírodu a díky tomu nové spojení s matkou Zemí a celou její silou. Matka Země nás přibližuje a pomáhá nám na naší cestě. Ona je Jednota se Zdrojem. Spojuje s prazdrojem všech energíí.
  • 3. stupeň - je doslova "Branou k osvícení". Působení na 5., 6. a 7. čakru, napojení aury a spirituálního světa ke Zdroji, zvýšení síly léčení. Aktivace srdeční čakry. Je to ukončující stupeň Léčení z říše víl - dveřmi k vyjasnění uvnitř systému. Dá vám nahlédnout do Zdroje života a sil Země.