Chiron

Chiron nás učí soucitu a moudrosti. Chiron se v našem těle nachází v tzv. arachnoidní membráně, což je brána mezi mozkem a páteří. Je to místo, které představuje most mezi vnější komunikací a vnitřní hmotou. Zasvěcením do energií Chirona se nám podaří ulehčit či úplně eliminovat těžké životní situace. 

Chiron je moudrý kentaur z řecké mytologie a zároveň i souhvězdí. Často bývá označován jako učitel, mudrc, vnitřní léčitel, šaman, iniciátor duchovního růstu nebo astrolog. Dle mytologie první psychickou újmu utrpěl od své matky, která jej odmítla. Místo, kde se v našem horoskopu nachází souhvězdí Chirona, je místem, kde jsme my utrpěli nějakou újmu. Díky tomu jsme se však stali více empatickými, což nám umožňuje lépe rozumět druhým, a tím jim pomáhat.

Chiron byl tedy vychováván bohy (zejména Apollónem), díky čemuž se stal velmi moudrým. Znal léčivé účinky všemožných bylin a byl schopným léčitelem. Kromě léčitelství se také zajímal o hudbu, lov, etiku, astrologii a vojenství. Zvířecí stránka jej spojovala se Zemí a moudrostí přírody. Američtí indiáni nazývali Chirona šamanem neboli moudrým léčitelem. Chiron dokáže najít naše hluboko uložené psychické jizvy a s nimi spojenou bolest. Učí nás, jak se k nim dostat a odstranit je.

Chiron

Dle astrologie nám místo v našem těle, kde se nachází Chiron, odhaluje skryté rány či pocity nespravedlnosti a nedokonalosti. Může to také být místo, kde jsme byli nějak raněni či utrpěli újmu, tímto jsme se však stali mnohem empatičtí a začali jsme pomáhat druhým. Je to místo, kde se stáváme léčiteli a učiteli zároveň. Může to však být i oblast, ve které se naše tělesná existence stává problémem. Naše tělesné potřeby se zde mohou dostávat do rozporu, protože tíhnou k něčemu mystickému a transcendentnímu. Toto místo také odhaluje karmické rány, které se nyní stávají obzvláště bolestivé a jejich následky začínáme pociťovat na těle, duši a duchu. Místo, kde máme v těle Chirona, rovněž ukazuje oblast, ve které jsme nejvíce citliví při odmítnutí.

Zasvěcen může být kdokoli, kdo by chtěl s energiemi Chirona pracovat. Mějme však na paměti, že během zasvěcení proudí velmi silné energie! To znamená, že základním předpokladem je psychická a fyzická zdatnost. Odpovědnost zůstává na klientovi. Ten je zodpovědný za to, co se dozví a prožije. Systém lze zařadit mezi meditační energetické systémy a energie osobního vzestupu. Chiron je planetou vládnoucí čištění těla tím, že uvolňuje nejhlouběji uloženou bolest.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se