Boží pečeť

Boží pečeť je jeden z druhů aktivace BOŽÍ ENERGIE, která je nejsilnější a nejčistší formou energie. Zasvěcení do Boží pečetě funguje na principu "rozpečetění" a "zapečetění" dlaňových čaker, což mimo jiné navyšuje jejich energetickou průchodnost i vnímavost (což oceníte například při technikách skenování či diagnostiky aury, čaker a orgánů).

Práce s BOŽÍ ENERGIÍ je nenáročná a velmi účinná: aktivujete Boží pečeť a poté přichází Světlo, které proniká od 8. vrstvy aury klienta k fyzickému tělu. Osmá vrstva aury je karmická, proto je také při léčení velmi důležitá. Energie jsou zde krásně silné. Používáme pro sebe i pro druhé.

Před lety byla Boží pečeť předána Taishe Tauma. Zasvěcením se jí otevřely možnosti netušených hodnot. V prvopočátcích mohla pečeť předávat pouze vybraným osobám. Většinou to byli mistři učitelé, se kterými již aktivně spolupracovala a věděla, že jsou na něco takového připraveni. O něco později ji bylo uděleno povolení předávat pečeť žákům během klasických zasvěcení. Začala tedy předávat pečetění i lidem, které ještě nikdy před tím neviděla. V současnosti lze pečetění předávat i širšímu okruhu lidí, kteří o to požádají. Tato energie u každého po zasvěcení spouští proces transformace v novou bytost. Vše však záleží na individuální otevřenosti a připravenosti jedince.

Tzv. rozpečetěním dlaní aktivujeme Boží energii, jenž je nejčistší a nejsilnější formou energie. Tato energie je tvořivá a vše uvádí v jednotu. Naším úkolem je při práci s ní nic nedělat a být pouhým čistým kanálem. Hlavní není pouze uzdravit se, ale vyvíjet se jako jedinec i jako společnost.

Boží pečeť

 • aktivace Boží energie prostřednictvím předání Boží pečeti
 • Boží pečeť učiní z člověka doslova "novou" bytost, pokud celý proces přijme
 • cílem zasvěcení Boží pečetě není pouze léčení těla, ale i vývoj duše
 • Boží pečeť přináší Boží energii, celistvost, zdraví, samoléčení, spojení s Jednotou a vnitřní klid


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se