ANaGaNA Reiki

Právě máte před sebou nejdetailnější a nejhlubší energetický systém práce s Vnitřním dítětem, jaký znám. ANaGaNAReiki je objevování a uvědomění skrze plnou aktivaci Vnitřního dítěte, rozpuštění i těch nejskrytějších bloků a plné integrace duchovního významu Vnitřního dítěte jako takového.

Pokud již své vnitřní dítě máte, pak Vám tento energetický systém výrazně a kompletně otevře dveře dalšího hlubšího poznání sebe sama. A jestliže ještě své vnitřní dítě hledáte, tak třeba právě nyní k Vám promlouvá, zasuté uvnitř Vás, a hlásí se o slovo, objevení a obejmutí. Vnitřní dítě není nikdo a nic jiného, než Vy sami. Je to základní součást každé duše.

Vnitřní dítě má každý z nás v sobě. Nosíme si jej s sebou všude, do práce, celý den je s námi. Pouze to, jak prožíváme radost a lehkost ve svém životě, nebo zdali jsme zavaleni prací, bez energie či bez elánu - to vše je prvotním signálem, že vnitřní dítě stůně.

Vnitřní dítě - náhoda? Nebo prostor pro vnitřní léčení a uvědomění ?

Nic přece není náhoda. Ani to, že jste nyní rozklikli právě tuto konkrétní stránku. AnaGaNa Reiki je jedinečnou energií a systémem práce s Vnitřním dítětem. Je to jedinečná energie, která umí Vnitřní dítě revitalizovat a plně rozvíjet všechny jeho duchovní a karma-energetické aspekty.

Získal jsem zasvěcení do více než 350 energií, některých velmi zaměřených na léčení, jiných na duchovní růst. Avšak ANaGaNa Reiki je jedinečným energetickým systémem, který jsem si ihned dobře zapamatoval. Věděl jsem proč.

Radost do vašeho života - spojení s vnitřním dítětem! Energetický sytém AnaGaNa Reiki patří podle mého mezi jedinečné velmi silné energie, které je zapotřebí v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí. Je úžasným pomocníkem při zpracování vnitřních strachů, trápení, smutků a bolestí. V mém pojetí nás první tři stupně AnaGaNa reiki připravují na stupeň čtvrtý: na práci a rozhovory s vnitřním dítětem, které osvobozují a vedou k harmonii. Práce s vnitřním dítětem umožňuje zkvalitnit váš život, aby do něj přicházela radosti ve větší míře - jak vůči sobě, tak k ostatním. Tento systém patří mezi meditační energie i mezi energie osobního vzestupu. Jedná se o velice silnou energii s kořeny vzniku, které sahají až k počátkům Reiki.

Vnitřní dítě je naprostým základem dlouhodobé stability v životě.

Pokud se budeme o své Vnitřní dítě dobře starat, budeme uvnitř silní jako statný kmen zdravého vzrostlého stromu, který se ani pod silným větrem nezlomí, pouze chvilkami ladně ohne své nejtenčí větvičky a elegantně přečká každou bouři či životní zkoušku. 

Právě díky svému Vnitřnímu dítěti a jeho upřímné bezpodmínečné lásce, kterou s Anagana Reiki ve svém nitru snadno objevíte, se již nemusíme cítit nikdy vykořenění, méněcenní, nechtění či nedocenění. Nebude k tomu totiž již žádný důvod, neb toto vše vyrovnané a opečovávané Vnitřní dítě umí do Vašeho běžného života přinést. Sami budete překvapeni.

Co například ANaGaNA Reiki dokáže:

 • posiluje váš pocit pohody, vaši energii i životní sílu
 • přináší vnitřní vyrovnanost a harmonii, hlubší uvolnění
 • rozpouští vnitřní bloky, odstraňuje důsledky stresu
 • rozšiřuje vaše sebevědomí, podporuje vaši kreativitu
 • přináší rychlejší léčení a podporu vašich samoléčebných sil
 • posiluje pozitivní energie bylin, vůní, barev, kamenů, tónů, čistí čakry, auru a mnoho dalšího

Mimo toho:

 • zvyšuje či zjemňuje vaši vnímavost (dle potřeby)
 • navodí dialog s vaším vnitřním dítětem
 • rozpozná traumata z dětství a falešné vzorce víry
 • léčí rány na duši z minulosti
 • přivádí vás k laskavému jednání se sebou i s ostatními
 • rozpouští problémy s vlastní zodpovědností
 • pocity jsou cítěny intenzivněji

Duchovní růst skrze své Vnitřní dítě

AnaGaNa přináší zvýšení spirituality, intuice, schopnosti vidění aury a vše ostatní s čím malé děti přicházejí na svět vybaveny a my, dospělí je "úspěšně trestáme za jejich výmysly" a ženeme je do pasti hmoty a konvencí společnosti. Přestože můžete být přesvědčeni, že celou řadu tíživých a blokujících záležitostí máte vyřešeno, ANaGaNA Reiki vám ukáže místa, která vaši pozornost ještě potřebují. 

I největší skeptikové pocítí, že energie ANaGaNA Reiki skutečně proudí a potvrdí, že její přítomnost zřetelně vnímají. V tomto systému se nepracuje s žádnými symboly, jedná se o jednoduchý energetický systém práce s krásnými energiemi radosti a lehkosti a s vlastním Vnitřním dítětem.

Absolvováním každého stupně Anagana Reiki se stále více přibližujete svému vnitřnímu dítěti a postupně se jej učíte vnímat, komunikovat s ním a uzdravovat jej. Vnitřní dítě je součástí nás, naší duše, a je řízeno pravou hemisférou mozku. Mezi projevy vnitřního dítěte patří: radost ze života, vstřícnost, upřímné z nitra pramenící nadšení i z maličkostí, radost z učení, objevování, poznávání nových životních hodnot a informací.

Vnitřní dítě je součástí duše každého z nás. Anagana Reiki umí toto dítě uvnitř nás oživit a plně začlenit tento duchovní potenciál do našeho každodenního prožívání radosti, lehkosti, naplněnosti, klidu a štěstí.

Vnitřní dítě je součástí naší duše, je řízeno pravou mozkovou hemisférou a jeho projevy jsou radost ze života, veselost, vstřícnost, radost a nadšení z maličkostí, radost z učení... poznávání a objevování nových informací, hodnot. Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý. Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní moudrost a transformaci.

Je to velmi silné reiki, které je v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí úžasným pomocníkem jak zpracovat své smutky, bolesti, trápení a strachy v sobě. Práce a rozhovory s vnitřním dítětem osvobozují a vedou k harmonii. Proces léčení se může tedy odvíjet tak, že současně s cítěním tužeb našeho dítěte navážeme kontakt s vnitřní moudrostí, abychom se jí nechali vést a podpořit. To je proces růstu, který potřebuje čas, a tento čas bychom nám všem měli dopřát.

Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý, který ať již vědomě či nevědomě přebírá zavedené vzorce chování i myšlení od společnosti a rodičů. Tímto zasvěcením dochází k léčení a harmonizaci obou těchto vnitřních protipólů. Jak moc či málo jsme civilizačně přetížení, posuďte každý sám... Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní klid, moudrost, transformaci a vzestup vědomí.

ANaGaNA Reiki - Vnitřní dítě

 • 1. stupeň - seznámení s energií Anagany, proces sebečištění, ošetření čaker a léčení pomocí této energie, ANaGaNA jako cesta tělem
 • 2. stupeň - zesílení energie, aktivace 13 čaker, se kterými se začíná pracovat pomocí manter a technik
 • 3. + 4. stupeň - zesílení energie, práce s amuletem zdraví a modlitbami, pokročilá aplikace ANaGaNA Reiki, dokončení aktivace vnitřního dítěte, moudré Já, objevující a prociťovací meditace, mentální uvolnění, kořeny důvěry
 • Velmistr - prohloubení a završení ANaGaNA Reiki