Ametystový plamen

Slouží jako doplněk po zasvěcení do energií Kuan Jin. Budete schopni lépe prohlédnout za oponu toho, co vnímáte jako nezpochybnitelní. Spatříte pravou podstatu a smysl. Uvidíte a všimnete si ještě více, než kdy předtím, jak je materiální hmotný svět pouze klamem a čas téměř dokonalou iluzí.

Ametystový plamen jsem pocítil jako horkou hluboko-prostupující energii přicházející shora, jako když se horká čokoláda roztéká, stékala energie po mé hlavě. Vnímal jsem citelně, jak tato energie stéká do srdeční čakry a odtud se rozšiřuje do celého energetického systému. Zavřel jsem oči a spatřil krásnou ametystovou energii a uvnitř záře jeden symbol. Vzal jsem do ruky tužku, nakreslil symbol a pak už jen channeligem přijímal poselství od Kuan Jin, která mi nadiktovala své poselství, pár rad a užitečných technik pro duchovní vývoj a léčení. Vše jsem zahrnul do skript, která ode mne samozřejmě jako vždy obdržíte.


Energie Ametystový plamen

  • Rozpouští karmickou zátěž
  • Pomáhá důvěřovat a nehromadit kolem sebe ochrannou vrstvu ega nebo tuku
  • Rozpouští hluboko zakořeněné bloky srdeční čakry
  • Pomáhá dojít hlubšího uvědomění a osvobození

Toto zasvěcení je vhodné nejen pro všechny, kteří kdy přišli do kontaktu s Ametystem. Někteří jej možná mají položený jako kámen v pracovně, jiní jej mají ve svém oltáři, někdo nosí ametyst jako přívěšek, další na ruce jako náramek a jiní z něj mají dokonce kyvadlo.

Mohou být samozřejmě i tací, kdo teprve na svůj první ametyst čekají. Nebojte, ve správný čas si k vám cestičku najde. A možná i díky tomuto zasvěcení. Nic není náhoda, ani to, že jste právě teď na stránce zasvěcení do Ametystového plamene.