Ametystový plamen

Slouží jako doplněk po zasvěcení do energií Kuan Jin. Budete schopni lépe prohlédnout za oponu toho, co vnímáte jako nezpochybnitelní. Spatříte pravou podstatu a smysl. Uvidíte a všimnete si ještě více, než kdy předtím, jak je materiální hmotný svět pouze klamem a čas téměř dokonalou iluzí.

Ametystový plamen jsem pocítil jako horkou hluboko-prostupující energii přicházející shora, jako když se horká čokoláda roztéká, stékala energie po mé hlavě. Vnímal jsem citelně, jak tato energie stéká do srdeční čakry a odtud se rozšiřuje do celého energetického systému. Zavřel jsem oči a spatřil krásnou ametystovou energii a uvnitř záře jeden symbol. Vzal jsem do ruky tužku, nakreslil symbol a pak už jen channeligem přijímal poselství od Kuan Jin, která mi nadiktovala své poselství, pár rad a užitečných technik pro duchovní vývoj a léčení. Vše jsem zahrnul do skript, která ode mne samozřejmě jako vždy obdržíte.

Ametystový plamen

 • Rozpouští karmickou zátěž
 • Pomáhá důvěřovat a nehromadit kolem sebe ochrannou vrstvu ega nebo tuku
 • Rozpouští hluboko zakořeněné bloky srdeční čakry
 • Pomáhá dojít hlubšího uvědomění a osvobození

Toto zasvěcení je vhodné nejen pro všechny, kteří kdy přišli do kontaktu s Ametystem. Někteří jej možná mají položený jako kámen v pracovně, jiní jej mají ve svém oltáři, někdo nosí ametyst jako přívěšek, další na ruce jako náramek a jiní z něj mají dokonce kyvadlo.

Mohou být samozřejmě i tací, kdo teprve na svůj první ametyst čekají. Nebojte, ve správný čas si k vám cestičku najde. A možná i díky tomuto zasvěcení. Nic není náhoda, ani to, že jste právě teď na stránce zasvěcení do Ametystového plamene.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (7x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: Kuan Jin

Objednejte se