Aktivace Vnitřního Světla Duše

Aktivace Vnitřního Světla Duše je velmi jednoduchý a elegantní energetický systém, který pomáhá světlu naší duše zářit.

V našem přirozeném stavu, oproštěném od všech omezení fyzického a materiálního světa i našich vnitřních negativních myšlenkových programů, jsme všichni krásnými duchovními bytostmi, naplněnými světlem a láskou.

Když se ale inkarnujeme a začneme prožívat bolesti a omezení fyzického světa, brzy si začneme vytvářet obranné mechanismy a zdi, abychom se chránili. Tyto obranné mechanismy slouží k ochraně před extrémní emocionální a fyzickou zátěží v době, kdy jsme ještě mladí a neumíme se sami bránit. Když však stárneme, stává se z nich břímě, které narušuje naši schopnost být v životě šťastní a úspěšní na všech úrovních a směrech bytí.

Aktivace Vnitřního Světla Duše

Aktivace Vnitřního Světla Duše je forma práce s energií, která pomáhá posílit světlo duše tak, aby mohlo zářit mnohem jasněji. Čím silnější je světlo naší duše, tím lépe se můžeme léčit a snadněji procházet procesem duchovní transformace vědomí.

Zatímco energetická léčba se často zaměřuje na léčení vnějších obranných mechanismů a zdí odstraněním negativní energie zvenčí, Aktivace Vnitřního Světla míří až dalece za tyto zdi, dotýká se samotné duše, oživuje ji a posiluje. Je to vskutku mocná a jedinečná duchovní aktivace.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se