Ájurvédské Reiki

Ájurvéda je starobylá věda života, tradiční, nejstarší a nejholističtější léčebný systém dostupný dnes na planetě. Tato starobylá Indická medicína usiluje o obnovení harmonie mezi tělem a jeho přirozeným prostředím. V psané formě byla Ajurvéda umístěna před 5000 lety v Indii a říkalo se, že by to mohla být světová medicína, která se zabývá jak tělem, tak duší.

Ve Védských textech „ÁJU“ znamená život a „VÉDA“ znamená vědění. Tato holistická věda je o znalosti celkové rovnováhy Těla, Mysli a Ducha - a to včetně emocí a psychologie na všech úrovních. Ájurvéda skrze terapie bylinami, jógy, vůní, manter a meditací přispívá k dlouhověkosti, omlazení a seberealizaci.

Říká se, že Ajurvéda byla vytvořena Brahmou (podle Indické mytologie Tvůrce Vesmíru) a sestoupila na Zem prostřednictvím různých generací bohů a svatých. Moudří lékaři té doby byli buď mudrcové nebo proroci, kteří viděli zdraví jako nedílnou součást duchovního života.

Ajurvédské Reiki je systém čerpání a práce s univerzální energií dle Ajurvédy. Prošel jsem již mnoho směrů a stylů práce s energií, tento je vskutku výjmečný. Mnoho masérů i terapeutů s oblibou Ajurvédské Reiki používá. Je to láskyplná jemná, avšak hluboce pronikající energie. Vřele doporučuji.

Ájurvédské Reiki - 1. stupeň

První zasvěcení otevírá uzdravovací kanálky a nasměrovává energii Reiki. Všechny hlavní čakry (mimo kořenové) a dlaňové jsou otevřeny. Hlavní energický kanál (Sushumna) je od korunní čakry až ke kořenové očištěn a připravován pro probuzení Kundaliní, kterou zažijete na druhém stupni.

Ájurvédské Reiki - 2. stupeň

Posílení prvního stupně. Shakti Kundaliní bude probuzeno a povstane Sushumna a povzbudí sedm čaker. Jak plamen Kundaliní září, všechny hlavní i vedlější čakry a energické kanály budou vyčištěny a otevřeny. Tímto způsobem, všechny čakry i energické systémy jsou osvíceny a nastupuje očištění.

Ájurvédské Reiki - Mistrovský / 3. stupeň

Toto zasvěcení vás posiluje pro vitální energii Ájurvédské medicíny, mantry, barvy, planety, Panchamahabooty (posiluje vás k metafyzikálním vlastnostem Země, Vody, Ohně, Vzduchu, Prostoru - vesmíru) atd. Andělé Ájurvédy pomáhají diagnostikovat nemoc a přímo směřují odpovídající energickou frekvenci k pacientovi.

Ájurvédské Reiki - Velmistr

Velmistrovské zasvěcení Ájurvédské Reiki je skutečným požehnáním a energetickou vzpruhou. Doporučuji vše zájemcům, kteří to se svým duchovním vývojem, léčením a sebepoznáním myslí skutečně vážně.