17 pomocníků v nouzi

Zasvěcení do energií 17 pomocníků v nouzi je zasvěcení do energií 17 mučedníků, kteří pomáhají v nejrůznějších životních situacích. Bylo o nich řečeno mnoho legend. Své jméno si vysloužili, když se postavili proti císaři jako božstvo. 

17 pomocníků v nouzi pochází z legendy o 10000 mučednících. V 11. a 12. století církev začínala s křížovými výpravami a tato legenda měla nositelům kříže dodat sílu, víru a výdrž.

Legenda práví, že císař Hadrián a Antonius Puis vyslali primiceria Achatia s 9 000 muži, aby potlačili vzpouru rebelů. Achatiovi a jeho mužům se zjevil anděl, který jim slíbil vítězství, když přijmou novou víru. Achatiovo vojsko rebely porazilo a ubíralo se k hoře Ararat. 

Když se císař Hadrián dozvěděl o jejich konverzi, vzal vojsko sedmi králů a vytáhl do boje proti nim. Přestože Achatiovi muži byli kamenováni a bičováni, zázrakem jim nebylo ublíženo. Dokonce velitel Theodorus po spatření zázraků spolu s 1 000 muži přešli na stranu křesťanů. 

Budoucí mučedníci v bitvě neuspěli, byli korunováni trnovými korunami a jejich boky proklála kopí. Na příkaz krále Sapora byli na hoře Ararat ukřižováni, přičemž poslední hodiny Achatiova života jsou líčeny jako paralela k utrpení Krista.

Je možné je žádat o pomoc v případě snad všech životních situací či jakýchkoli zdravotních problémů.

17 svatých pomocníků v nouzi

1. Achatius

2. Aegidius

3. Barbara

4. Blasius

5. Christoforus

6. Cyriacus

7. Dionýsius

8. Erasmus

9. Eustachius

10. Jiří (Georg)

11. Kateřina

12. Margareta

13. Pantaleon

14. Vitus (Vít)

15. Rochus

16. Hubertus

17. Magnus

17 pomocníků v nouzi je možné žádat o přítomnost a pomoc kdykoli pro cokoli, s čím potřebujete pomoci. Po zasvěcení vám k tomu postačí záměr či modlitba. Tento energetický systém je velice jednoduchý na práci i na pochopení.


Předpoklad pro toto zasvěcení: 3. stupeň Reiki nebo Kundaliní Reiki nebo Shambally 1024


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se