Transformační Reiki

Podstatnou součástí Transformačního Reiki je vytransformovat vaše bloky tak, abyste byli schopni opět láskyplně a otevřeně komunikovat a abyste si svou pátou čakru již energticky neškrtili starými vzorci chování a smýšlení. 

Jde o další důležitou část procesu nalézání vnitřní i vnější rovnováhy (nejen vy uvnitř sebe, ale i vy s okolím). Pokud dobře pracuje první horní čakra (tedy čakra pátá), pak má prostor dobře fungovat celá hara linie a energie všech čaker, jež jsou vzájemně provázané páteřním kanálkem.

Transformační Reiki

Celé zasvěcení má formu a léčebné, odblokující a transformační účinky:

  • 1. stupeň - Najdi odvahu
  • 2. stupeň - Přestaň soudit
  • 3. stupeň - Strhni dolů svoji masku
  • 4. stupeň - Pracuj na sobě, své auře a 5. čakře

Každý někdy přímo nepřiznal neřekl, jak mu druhý ublížil. Tento druh pasivního chování může být velmi frustrující, nepříjemný a zejména škodlivý. Neříkám, že bychom měli všichni vedeni čistě pocity a emocemi - ale možná bychom se mohli přestat tolik bát říkat, co a jak skutečně uvnitř cítíme. 

Transformační Reiki se prostřednictvím svého působení zejména v oblasti páté čakry snaží problém nekomunikace a knedlíku v krku vyřešit, tedy transformovat - a tím vaši 5. čakru léčit, plně zprůchodnit a odstranit její zatížení i energetické "přiškrcení".