Snow White

Snow White (čteme jako "snou vajt") lze přeložit jako "sněhobílý" nebo "čistý". Je to jedno z pěti zasvěcení Ježíše Krista mající zářivě sněhobílou barvu. Zasvěcení nás spojuje s Kristovým vědomím a navyšuje přirozené léčitelské schopnosti. Traduje se, že Snow White je energie, kterou Ježíš před 3000 lety představil malé vesnici druidů. Na tuto dobu Linda Jean Horton vzpomíná jako na dobu štěstí, lásky a pohody se svým mužem a dcerou.

Snow White je určeno pro každého, kdo se chce rozvinout v oblasti léčení a ducha. Při léčení pomocí Snow White můžeme na sobě pozorovat změny, které jsou však pro naše dobro. Tato energie také aktivuje srdeční čakru, čakry v rukou a napojuje nás na Kristovo vědomí. Dále zlepšuje napojení na naše Vyšší Já, čímž urychluje náš duchovní vývoj.

Linda Horton, která znovu toto léčení objevila (nebo si přesněji řečeno "vzpomněla" na energie, které kdysi používala), předala toto mistrovské zasvěcení jenom asi 9 nebo 10 lidem na světě a je to na nich, aby tyto krásné jedinečné energie šířili dále. Snow White nám byla předána jako dárek od Vyšších sil. Zasvěcení do Snow White nás má znovu přivést ke spojení s Kristem, s Vyšším Já a má nám pomoci zvýšit naše léčitelské schopnosti.

Po zasvěcení dochází k životním změnám, můžeme najít novou lásku nebo ukončíme staré a destruktivní vztahy. Mistrům dokonce přichází do života nový člověk. Snow White můžeme používat dohromady s reiki nebo jinými energiemi, čímž dochází k umocnění síly Snow White. Intuice nám vždy řekne, kdy použít Snow White i s Reiki a jinými energiemi dohromady.

    zasvěcení na dálku: 2322 Kč

    Objednejte se