Paprsek Abundie

Původní zasvěcení do energií Abundie si pochvalovaly a prakticky ihned zamilovaly na celém světě tisíce hledačů Světla. Abundie nás všechny v roce 2019 vyslyšela a poskytla lidem na Zemi nástavbu svého původního zasvěcení - a to právě prostřednictvím Paprsku hojnosti od Abundie.

Toto zasvěcení je ideální pro všechny, které Abundia oslovila. Paprsek Abundie je nástavbou původních prvních energií Abundie, chcete-li velmistrovský stupeň zasvěcení Abundie.

Jsme zde ještě více než kdy předtím napojeni na energii Abundie, římské bohyně hojnosti a současné bytosti Světla, která pomáhá lidstvu při duchovním vzestupu. Při zasvěcení do Paprsku Abundie dochází ke spojení srdečních čaker žáka a bohyně Abundie.

Díky tomu si vy sami umožníte přijmout ve svém životě více hojnosti, blahobytu i lásky. Málokdo ví, že prívě srdeční čakra umožňuje prožívání celkové hojnosti. Máme před sebou nyní skutečně velký cený duchovní dar, jehož transformační schopnost je za hranicí čehokoli, co si lidstvo umělo vůbec představit v oblasti prožívání hojnosti a naplněnosti života.

Paprsek Abundie

Dary tohoto zasvěcení k vám budou přicházet nikoli najednou, ale postupně - a nejvíce v průběhu prvního roku od zasvěcení do tohoto transformačního Paprsku hojnosti Abundie. Vždy to bude za hranicí toho, co si bude umět vaše ego představit a rozhodně to bude jinak, než jak si vaše ego umí představit.

Abundia se tímto zasvěcením stává ústřední součástí duchovního výboru vašeho duchovního vedení a vaším osobním duchovním rádcem, za kterým můžete chodit pro rady. A pozor! :) Na rozdíl od ostatních bytostí vám Abundia umí odpovídat prakticky na všechny otázky. 

Paprsek Abundie je současně značně silná duchovní transformace, která přivede človška k zamyšlení a přehodnocení dosavadních postupů. Netrvá to však 10 let, ale nestane se to ani přes noc. Do 1 roku si člověk mnoho uvědomí o sobě i o tom, jak a zdali skutečně (pravdivě) prožívá hojnost ve svém životě.

Abundia se zde navíc stává vaším druhým andělem strážným. Kromě toho, pokud vás energie Abundie skutečně doopravdy zajímají, pak to není náhoda a už jste jejími žáky v minulých životech byl/a.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (4x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: Abundia

Objednejte se