Paprsek Abundie

Původní zasvěcení do energií Abundie si pochvalovaly a prakticky ihned zamilovaly na celém světě tisíce hledačů Světla. Abundie nás všechny v roce 2019 vyslyšela a poskytla lidem na Zemi nástavbu svého původního zasvěcení - a to právě prostřednictvím Paprsku hojnosti od Abundie.

Toto zasvěcení je ideální pro všechny, které Abundia oslovila. Paprsek Abundie je nástavbou původních prvních energií Abundie, chcete-li velmistrovský stupeň zasvěcení Abundie.

Jsme zde ještě více než kdy předtím napojeni na energii Abundie, římské bohyně hojnosti a současné bytosti Světla, která pomáhá lidstvu při duchovním vzestupu. Při zasvěcení do Paprsku Abundie dochází ke spojení srdečních čaker žáka a bohyně Abundie.

Díky tomu si vy sami umožníte přijmout ve svém životě více hojnosti, blahobytu i lásky. Málokdo ví, že prívě srdeční čakra umožňuje prožívání celkové hojnosti. Máme před sebou nyní skutečně velký cený duchovní dar, jehož transformační schopnost je za hranicí čehokoli, co si lidstvo umělo vůbec představit v oblasti prožívání hojnosti a naplněnosti života.

Paprsek Abundie

Dary tohoto zasvěcení k vám budou přicházet nikoli najednou, ale postupně - a nejvíce v průběhu prvního roku od zasvěcení do tohoto transformačního Paprsku hojnosti Abundie. Vždy to bude za hranicí toho, co si bude umět vaše ego představit a rozhodně to bude jinak, než jak si vaše ego umí představit.

Abundia se tímto zasvěcením stává ústřední součástí duchovního výboru vašeho duchovního vedení a vaším osobním duchovním rádcem, za kterým můžete chodit pro rady. A pozor! :) Na rozdíl od ostatních bytostí vám Abundia umí odpovídat prakticky na všechny otázky. 


Paprsek Abundie je současně značně silná duchovní transformace, která přivede človška k zamyšlení a přehodnocení dosavadních postupů. Netrvá to však 10 let, ale nestane se to ani přes noc. Do 1 roku si člověk mnoho uvědomí o sobě i o tom, jak a zdali skutečně (pravdivě) prožívá hojnost ve svém životě.

Abundia se zde navíc stává vaším druhým andělem strážným. Kromě toho, pokud vás energie Abundie skutečně doopravdy zajímají, pak to není náhoda a už jste jejími žáky v minulých životech byl/a.

Předpoklad pro toto zasvěcení: Abundia