Kurz diagnostiky automatickou kresbou

Na kurzu diagnostiky automatickou kresbou se pomocí techniky automatické kresby naučíte diagnostikovat stav čaker a aury s ohledem na energetický stav biopole člověka. Dále se učí metodika celé práce a postupy. Kromě toho se naučíte diagnostikovat také energetické úniky, ložiska oslabení aury, harmonizaci čaker a aury pomocí automatické kresby a základní práci s vyšším já (svým duchovním vedením). Dále diagnostika prostor, vztahů, přivtělených bytostí, atd.

Kurz diagnostiky automatické kresby je zaměřen z perspektivy léčitelství a práce s energií. Jedná se o prakticky orientovaný kurz, který je jedinečný v tom, že vám předá základy diagnostické práce, kterou dnes naprostá většina lidí stále ještě neumí, byť se jedná o jednu ze základních dovedností. Důraz je kladen na konceptuální pochopení problematiky. Absolvent bude schopen diagnostikovat sebe i druhé, jak osobně, tak dálkově. Součástí tohoto kurzu jsou i zasvěcení.

Pro léčitele, učitele, terapeuta a člověka majícího zájem o práci s energií, čakry a auru je diagnostika automatickou kresbou nepostradatelným pomocníkem a partnerem. Naučíte se, jak krátkodobý stav čaker ovlivňuje dlouhodobý stav čaker a jak se tento stav přenáší v čase na zdraví jedince.

Kurz diagnostiky automatickou kresbou

Obdržíte: aktivace Třetího oka, materiály, certifikát, rozbor vaší práce

  • Součástí kurzu jsou návodná skripta, podkladové příkladové kresby, šablony, příklady z praxe. Po měsíci mi zasíláte část svých kreseb k analýze a komentáři.
  • Schopnost diagnostikovat automatickou kresbou v rámci kurzu iniciuji = zasvěcuji skrze Vyšší Já a Třetí oko.

Kdo může tento kurz absolvovat

Meditaci vyučuji jen pro zájemce z řád mých žáků Reiki, Shambally či jiného směru energií. Rovněž je třeba špetka trpělivosti a otevřenosti mysli.


Formy studia

Osobně v Praze, Brně či Ostravě. se společnými praktickými nácviky.

Případně mohu nabídnout cenově zvýhodněnou dálkovou variantu samostudia (po celou dobu vašeho studia máte možnost se na mě obracet se svými dotazy).

cena Kurzu diagnostiky automatickou kresbou činí:

5240 Kč osobně nebo 3263 Kč na dálku samostudiem

Objednejte se