Kurz diagnostiky automatickou kresbou a úvodu do automatického písma

Na kurzu diagnostiky automatickou kresbou se pomocí techniky automatické kresby naučíte diagnostikovat stav čaker a aury s ohledem na energetický stav biopole člověka. Dále se učí metodika celé práce a postupy. Kromě toho se naučíte diagnostikovat také energetické úniky, ložiska oslabení aury, harmonizaci čaker a aury pomocí automatické kresby a základní práci s vyšším já (svým duchovním vedením). Dále diagnostika prostor, vztahů, přivtělených bytostí, atd.

Kurz diagnostiky automatické kresby je zaměřen z perspektivy léčitelství a práce s energií. Jedná se o prakticky orientovaný kurz, který je jedinečný v tom, že vám předá základy diagnostické práce, kterou dnes naprostá většina lidí stále ještě neumí, byť se jedná o jednu ze základních dovedností. Důraz je kladen na konceptuální pochopení problematiky. Absolvent bude schopen diagnostikovat sebe i druhé, jak osobně, tak dálkově. Součástí tohoto kurzu jsou i zasvěcení.

Pro léčitele, učitele, terapeuta a člověka majícího zájem o práci s energií, čakry a auru je diagnostika automatickou kresbou nepostradatelným pomocníkem a partnerem. Naučíte se, jak krátkodobý stav čaker ovlivňuje dlouhodobý stav čaker a jak se tento stav přenáší v čase na zdraví jedince.

Navíc se podíváme také na úvod do automatického písma, díky kterému si můžete channelingem stahovat informace shora od svých oblíbených duchovních průvodců, andělů či nanebevzatých mistrů.

Kurz diagnostiky automatickou kresbou a úvodu do automatického písma

Obdržíte: aktivaci Třetího oka, materiály, certifikát, ukázky a možnost rozboru ukázek vaší vlastní práce

  • Součástí kurzu jsou návodná skripta, podkladové příkladové kresby, šablony, příklady z praxe. Po měsíci mi zasíláte část svých kreseb k analýze a komentáři.
  • Schopnost diagnostikovat automatickou kresbou v rámci kurzu iniciuji = zasvěcuji skrze Vyšší Já a Třetí oko.

Objednávka

Výuku automatické kresby a písma jsem pro Vás natočil jako součást video kurzů Spirituální seminář I. a II.