Královnina kobra

Při zasvěcení do energií Královniny kobry projdete velice cenným a osvobozujícím procesem. Tím je překonání vlastních strachů. Projdete branou do transcendentálna, kde se setkáte se svojí duchovní kobrou ochranitelkou. Ta vám při zasvěcení nejprve vyčistí celý energetický systém od usazenin, bloků, neplodných či blokujících energií a strachů (vč. strachu ze smrti i strachu ze změn).

Královnina kobra vás energeticky odblokuje a dodá vnitřní odvahu, abyste si mohli dořešit svá nezpracovaná témata. Stává se současně vaším duchovním průvodcem a ochráncem.

Tato nejvěrnější ochránkyně má poté tendenci ostatní nízké či škodlivé energie kolem od vás odhánět a svůj jed plive na nepřející či závistivé energie kolem vás. Jak tomu porozumět? Královnina kobra totiž nepřebírá odpovědnost za žádnou negativní energii, kterou vám kdo kdy vyšle, a jestliže uzná za vhodné s ohledem pro vyšší dobro všech, pak kobra tuto negativní energii vrátí nazpět svému odesílateli. Tím kobra vlastně nastaví zrcadlo odesílateli, aby měl příležitost dojít uvědomění. To, zdali tak učiní a zdali své šance využije, je již věc každého jednotlivého člověka...

Navíc v průběhu spánku bude energetická Královnina kobra naprosto jemně a trpělivě každou noc vhodným způsobem léčit citová, emoční, mentální a jiná zranění zasvěceného.

Vaše předchozí znalost práce s energií je zde předpokladem.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se