NÁHODA? NA TY UŽ DÁVNO NEVĚŘÍM...

15 let praxe jsem vložil na tuto stránku:

Nemyslete pořád na druhé. Neupozaďujte se. Zvykla jste si vyhovět druhým a sebe opomíjet?

To není zdravé! Tak s tím něco uděláme.

ZASLOUŽÍTE SI přece také trošku PÉČE a ROZMAZLOVÁNÍ.

Posouvat se, léčit se, uzdravovat se, růst a transformovat... to vše můžeme i příjemnou laskavou metodou

Dálkové transformační procesy posouvají dále duši a celý energetický systém klienta. Jedná se o posunutí směrem dále a směrem vzhůru. Klíčovým aspektem zde je zvýšení osobních vibrací klienta skrze vyčištění a spirituální zpracování (transformaci) jeho bloků. Pouze s vysokými vibracemi a bez blokád může energie volně proudit, můžeme se cítit dobře a můžeme k nám nechat přicházet shora ona tolik potřebná uvědomění, která jsou klíčová pro náš posun.


Součástí transformačních procesů je také duchovní a energetický růst klienta - často se pak vyřeší, rozuzlí či se alespoň posunou dlouho řešené otázky a témata. Transformační procesy jsou ideální spirituální a energetickou vzpruhou, jsou ideálním procesem pro pomoc s řešením toho, co aktuálně potřebujete (toho, o čem víte, ale také toho, co si zatím neuvědomujete, ale denně Vás ovlivňuje).


Transformační procesy Vás zkrátka posunou na všech úrovních, kde je to pro Vás aktuálně potřeba. Je to často chybějící dílek k rozpoznání celku. A v neposlední řadě je to ideální volba pro ty, kteří se chtějí posunout, chtějí se nechat hýčkat, opečovávat, ale nemají již mentální kapacitu na to něco číst či se něco učit - jako to bývá např. na kurzech.

Transformujeme na úrovni mysli, srdce i duše - což blahodárně působí i na Vaše tělo a zejména na to, jak se vnímáte a jak se cítíte.

Tím, že pracujete na sobě pomáháte zcela automaticky a samovolně celé své rodině (7 generací dopředu i nazpět). Jen tím, že pomůžete sobě, se tato pozitivní změna přezrcadlí i na ně. Pokud čtete tento řádek, pak si Vaše duše vybrala, že to bude právě ona, která ve Vašem rodi konečně něco opraví, napraví, prosvětlí, poléčí a zpracuje. Proč ? Protože tím pomůžete sobě v současném životě, pomůžete tím svým dětem, vnoučatům, pravnoučatům, ale i rodičům, prarodičům... (7 generací nazpět i dopředu... přičemž je jedno, zda tito lidé ještě nejsou na světě či už nežijí). Jejich duše již existují a tím, že pomůžete sobě a (tím pádem i jim) získáte onen tolik zamýšlený efekt zlepšení své vlastní karmy - což je přesně důvod, proč si Vaše duše zvolila, že bude právě tou jednou, právě tou, která ve Vašem rodu něco změní a zlepší. Díky tomu všechny duše spojené s Vaším rodem budou mít méně zátěže (zejména pak Vy).

Je to fér? Není lepší se na to vykašlat a nechat to na někom jiném? URČITĚ NE! NE, NE. NE! Pokud duše nevykoná to, k čemu se zavázala "Vesmíre, prosím, dej mi tuto šanci toto vyřešit, výměnou za něco, co většinou duše již má, získala či získá (např. nějaké odpuštění či prominutí karmy), určitě není cestou se na to vědomě vykašlat. Pokud si vezmete hypotéku na dům (slíbíte bance, že výměnou za pár set tisíc navíc si od ní vezmete peníze na dům, kde v mezičase budete bydlet a který nakonec celý splatíte vč. onoho úroku), rovněž není řešením vědomě přestat splácet - vždy na tom proděláte Vy nikoli banka, nikoli Váš soused, proděláte na tom vždy Vy. Proto je dobré se snažit, proto je dobré naslouchat drobným nasměrováním, které nám Vesmír zasílá - třeba prostřednictvím těchto transformačních procesů. Pokud by Vám neměly pomoci, nedostaly by se k Vám. Nic se neděje jen tak, bezdůvodně, náhodně.. ale to již víte, ne?

Dálkové sebe-uzdravující transformační energetické procesy

Posuňte se kupředu, nechte se opečovávat. Týden... 21 dnů... Půl roku?

Každý proces jsem se pokusil charakterizovat slovy, jak to jen nejlépe šlo. Mnohem lepší samozřejmě je si procesem projít a procítit si jej.

Jak to funguje?

Vyberte si dálkový proces podle Vaší intuice. Zkrátka to, co Vás zaujme. Nic se neděje bezdůvodně. Pokud Vás něco zaujme, má Vás to posunout.

Vyplňte a odešlete formulář níže.

Po přijetí platby Vás kontaktuji a domluvíme si termín zahájení Vámi zvoleného procesu, odpovím případné dotazy a doladíme podrobnosti.

Každý den Vám budu posílat energii a věnovat se Vaší transformaci a léčení (trvání každého procesu je uvedeno přímo u něj v závorce).

Ohlasy

Chcete se posunout? Čekáte správný impuls?

Dnes k Vám přišel. Tato stránka k Vám nepřišla jen náhodou! 

Čtěte pozorně následující věty a vyberte si dle své intuice. To pravé, co potřebujete s Vámi zarezonuje:

Objednávka a ceny