Boží Světlo

Umí 2 funkce: odvádění a léčení.

Plná funkčnost přichází pouze po samostatném zasvěcení. Čtěte dále:

Boží Světlo je vskutku výjimečné zasvěcení, jelikož se jedná o univerzální odváděč negativní energie, převzatých energetických nánosů (podrážděnost, nervozita, stres), který si natáhneme/načerpáme z okolí, zejména při větší koncentraci lidí. Boží Světlo umí rovněž odvést přivtělené duše či jiné astrální bytosti, diskarnáty, separáty či jiné energetické upíry z Vaší aury, ale i z míst, domů, bytů, sklepů... 

V poslední době se, i vlivem současné pandemické situace, snížily vibrace planety a u mnoha lidí vylézají na povrch hluboko zasuté strachy a jiné problémy, které se manifestují různými způsoby. I s tímto vším umí Boží Světlo krásně pomoci. Navíc, další přidanou hodnotou Božího Světla je, že pokud nám zemře někdo blízký, můžeme Boží Světlo také vyslat jako pomoc a podporu odcházející duši na její cestu a snažší dořešení zbývajících záležitostí z tohoto života.

Kromě výše popsaných všeobecných odváděcích schopností, přináší Boží Světlo mocné spirituální i fyzické léčení, vibrace klidu, bezpečí, míru a univerzální bezpodmínečné lásky Agapé přímo do naší srdeční čakry, čímž zvyšuje naše vibrace a umožňuje nám být opět a trvale v rovnováze. Toto vše umí Boží Světlo, pouze pokud je správně zasvěceno prostřednictvím samostatného zasvěcení.

Boží Světlo vám umožní rozšířené možnosti práce s energií. Například: čistit místnosti, odstraňovat bolest, odstraňovat přivtělené a zbloudilé duše (odvádí je účinně do Světla). Symbol Boží Světlo dále umí aktivovat osobní energetickou ochranu, nabíjet a harmonizovat si tělo, auru i čakry.

Cílem člověka není se pouze léčit, ale zejména se duchovně vyvíjet - a to přesně Boží Světlo umožňuje. Od zasvěcení vás bude naplňovat Boží Světlo, a vaše okolí se díky tomu po malých krůčcích začne měnit také, protože budou dorovnávat vaše světelné vyzařování.

Ano, vím, že někteří z Vás tento symbol již někdy viděli, možná jste jej dokonce v minulosti někdy použili. Symbol Boží Světlo je totiž někdy součástí jiných energetických systémů (např. Reiki), avšak teprve a pouze samostatně zasvěcený a předčištěný plně otevírá svůj odváděcí potenciál.

Symbol Boží Světlo vás umí přenést do stavu bezpodmínečné lásky Agapé. Tohoto stavu bytí se lidé běžně snaží dosáhnout i desítky či stovky životů. Čím to je? Jak je to možné? Symbol Boží Světlo, pokud je samostatně zasvěcený a tedy plně aktivovaný, umí postupně odvést veškerou Vaši vlastní i převzatou negativitu a jiné astrální bytosti či přivtělené duše, které by energii a elán z Vaší aury jinak odsály, se Vám příště raději vyhnou.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (4x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se