Boží Světlo

U symbolu Boží Světlo jsem objevil, že umí 2 funkce: odvádění a léčení.

Plná funkčnost těchto aspektů přichází pouze po samostatném zasvěcení. Čtěte dále:

Boží Světlo je vskutku výjimečné zasvěcení, jelikož se jedná o univerzální odváděč negativní energie, převzatých energetických nánosů (podrážděnost, nervozita, stres), který si natáhneme/načerpáme z okolí, zejména při větší koncentraci lidí. Symbol Boží Světlo umí rovněž odvést přivtělené duše či jiné astrální bytosti, diskarnáty, separáty či jiné energetické upíry z Vaší aury, ale i z míst, domů, bytů, sklepů... 

V poslední době se, i vlivem současné pandemické situace, snížily vibrace planety a u mnoha lidí vylézají na povrch hluboko zasuté strachy a jiné problémy, které se manifestují různými způsoby. I s tímto vším umí Boží Světlo krásně pomoci. Navíc, další přidanou hodnotou Božího Světla je, že pokud nám zemře někdo blízký, můžeme Boží Světlo také vyslat jako pomoc a podporu odcházející duši na její cestu a snažší dořešení zbývajících záležitostí z tohoto života.

Kromě výše popsaných všeobecných odváděcích schopností, přináší Boží Světlo mocné spirituální i fyzické léčení, vibrace klidu, bezpečí, míru a univerzální bezpodmínečné lásky Agapé přímo do naší srdeční čakry, čímž zvyšuje naše vibrace a umožňuje nám být opět a trvale v rovnováze. Toto vše umí Boží Světlo, pouze pokud je správně zasvěceno prostřednictvím samostatného zasvěcení.

Boží Světlo vám umožní rozšířené možnosti práce s energií. Například: čistit místnosti, odstraňovat bolest, odstraňovat přivtělené a zbloudilé duše (odvádí je účinně do Světla). Symbol Boží Světlo dále umí aktivovat osobní energetickou ochranu, nabíjet a harmonizovat si tělo, auru i čakry.

Cílem člověka není se pouze léčit, ale zejména se duchovně vyvíjet - a to přesně Boží Světlo umožňuje. Od zasvěcení vás bude naplňovat Boží Světlo, a vaše okolí se díky tomu po malých krůčcích začne měnit také, protože budou dorovnávat vaše světelné vyzařování.

Ano, vím, že někteří z Vás tento symbol již někdy viděli, možná jste jej dokonce v minulosti někdy použili. Symbol Boží Světlo je totiž někdy součástí jiných energetických systémů (např. Reiki), avšak teprve a pouze samostatně zasvěcený a předčištěný plně otevírá svůj odváděcí potenciál.

Symbol Boží Světlo vás umí přenést do stavu bezpodmínečné lásky Agapé. Tohoto stavu bytí se lidé běžně snaží dosáhnout i desítky či stovky životů. Čím to je? Jak je to možné? Symbol Boží Světlo, pokud je samostatně zasvěcený a tedy plně aktivovaný, umí postupně odvést veškerou Vaši vlastní i převzatou negativitu a jiné astrální bytosti či přivtělené duše, které by energii a elán z Vaší aury jinak odsály, se Vám příště raději vyhnou.