Bohyně ticha Sige

Ticho, báječné ticho... je podstatou uvědomění. Z ticha povstalo první Slovo. To, které stvořilo svět. Gnostici považovali Bohyni Sige za prvotní ženský tvůrčí princip. Bohyně ticha Sige vás pohladí po vaší tváři, díky čemuž z ní jsou sejmuty veškeré starosti. 

Díky tomu a její krásné energii se uvolňujete a jste v harmonii. Poselství Bohyně Sige: Uvědomte si sílu ticha. Díky energiím bohyně ticha Sige budete vědět, kdy nemluvit či neodpovídat - což je projevem duchovní vyspělosti a moudrosti.

Zahalte se do tvůrčího ticha hluboké meditace s energiemi Bohyně Sige. Hluboké je ticho před rozhodnutím nebo rozhodujícím činem.

Bohyně ticha Sige

  • Energie Bohyně ticha Sige navíc dodává vnitřní klid, který je obzvláště v dnešní hlučné době, kdy se na nás neustále valí nové zvuky a informace, tolik potřebné.
  • Najděte si pro sebe tichou chvíli klidu, kdy se zaměříte na odpočinek. Budete moci meditovat a přemýšlet. Zahalíte se do tvůrčího ticha meditace.
  • Hluboké je ticho před činem a vy brzy poznáte, kdy je ideální čas jednat. Utište proto zatím svou mysl a začněte relaxovat.