Bohyně Světla Brigit

Brigit znamená "zářící", stejně jako "jasná". Ochránkyně Bohyně Brigit je ženským protějškem Archanděla Michaela. Divoce chrání, stejně jako láskyplně pečuje. A to o každého, kdo si ji zavolá na pomoc. Podobně jako Michael, i Brigid vám přináší božské vedení, stejně jako důležité informace. Považována je za "velkou keltskou matku", která je milující a která dokáže své děti neustále bránit. Její obranou je neproniknutelný energetický štít, který kolem vás po zasvěcení utvoří a který se aktivuje vždy, když si požádáte. Patří do keltské mytologie.

Brigit je bohyní z úsvitu lidských dějin. Byla prohlášena za svatou a její studny, stejně jako oltáře jsou často uctívány po celém světě. Je spojována nejenom s léčením, stejně jako s bojem, válečnictvím, ale také s kovářstvím, plodností a přírodou. Mnoho bájí říká, že byla také porodní bábou Panny Marie ve chvíli, kdy se narodil Ježíš. Bohyně Brigit je považována za trojitou bohyni plamene, který následně používá primárně k očištění. Dokáže též zvyšovat plodnost, ale i podporovat tvořivost a schopnost léčby.

Bohyně Světla Brigit

 • Dokáže pomoci a dodat odvahu, a to především ženám
 • Konečně najít správný smysl života
 • Ochránit vás
 • Dodat vřelost a teplo v oblasti vztahů a prostředí

V minulosti se jednalo o velmi respektovanou keltskou bohyni, která měla vynikající pověst hlavně v oblasti Irska. Především ve městě Kildare. Právě v něm byl na její počet postavený chrám, ve kterém měly ženy za úkol starat se o věčný oheň. Postupem času došlo k tomu, že v pátém století si vše převzala katolická církev, která ji začala nazývat "Svatá Brigit".

Brigit bývá zpodobňovaná jako panna s labutí. Jedná se o bohyni z úsvitu lidských dějin, přesto ji křesťanství prohlásilo za svatou a její studny a oltáře jsou ctěny až do dnešního dne. Je spojována s léčením, poezií, plodností a přírodou. Nejprve si ujasněte své cíle. Pokud ve svých záměrech nemáte jasno, pak zmatek oslabí vaši moc a sílu . Čelte svým obavám i strachu a stůjte za svými ideály a pravdou. Bude vás provázet a podporovat.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se