Alfa Fialový plamen

Alfa Fialový plamen je nástavbou Fialového plamene. Zde proudí energie 100% pouze a jen přímo z Prvotního Zdroje. Proto má toto zasvěcení Fialového plamene v názvu Alfa. Jedná se o skutečně vysokovibrační a velice silné zasvěcení pro pokročilější duše. Buťe bez obav. Ti, kdož toto zasvěcení mají mít = ti, kterým má Alfa Fialový plamen pomoci v jejich dalším duchovním vývoji, si k němu cestu v pravý čas najdou, dříve či později.

Toto zasvěcení je darem od nanebevzatého mistra Saint Germaina, Ježíše Krista a nanebevzaté mistryně Kuan Jin.

Po zasvěcení do Alfa Fialového plamene

Dochází k výrazně hlubší transformaci duše, vědomí i nevědomí, energetické buněčné paměti, energetické paměti duše i Ducha. Tímto zasvěcením jsou také pročištěny jakékoli negativní programy týkající se Vyššího Já (tedy pro každou duši individuálnímu sboru duchovních bytostí, které mají na starost duchovní vývoj konkrétní duše napríč všemi jednotlivými životy). Nejen to, čistí se také všechny hloubkové negativní programy duše, vč. slibů z minulých životů (a to vč. současného života). Dále dochází k pročištění a povedenému odrušení zbytkové negativní karmy, které již nemá význam, ale pouze duši zpomaluje či drží bez nějakého vyššího záměru zbytečně na místě.

A jako bonus jsou vyčištěny všechny bloky, které brání žákovi k plnému prožívání Alfa stavu mysli - jak při meditacích, tak snadněji v běžném životě při vědomých a jiných duchovních činnostech.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (4x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se