UPOZORNĚNÍ: Tento webinář je POUZE pro ty, kdo ode mě mají alespoň 2 libovolná zasvěcení. Pokud jste studovali u jiných lektorů = nemáte ode mě min. 2 zasvěcení, pak se prosím na tento webinář nehlaste!! Chci zde totiž navázat na to, co vím, že učím - a potřebuji tedy vědět, že účastnící tohoto webináře mají patřičné předpoklady. Právě díky tomuto opatření učiním webinář pro účastníky přínosným. Děkuji velice za pochopení.


Webinář: Jak kombinovat více energií dohromady (22.10.2022 od 10:22 hod)

Máte více energií a snažíte se je kombinovat dohromady? Máte obavu, jak vše skloubit dohromady? Jak si práci zjednodušit? Jak vědět, že neděláte něco špatně? Jak jít ještě lépe svou duchovní cestou?

Nebo naopak jste již ostřílení matadoři, kteří se mnou jdou roky, a chcete strávit příjemný půlden s duchovnem, pozitivními vibes a meditací?

To vše a mnohem více si odpovíme na tomto prémiovém webináři.

Na závěr a v průběhu se můžete ptát na své otázky.

KDY: sobota 22. října 2022 od 10:22

KDE: odkaz s přístupem zašlu 1 den předem emailem

BUDE K DISPOZICI VIDEOZÁZNAM? Ano, ti, kdo se přihlásí, obdrží videozáznam (bez příplatku).

KOLIK TO BUDE STÁT?

V předprodeji určitě méně. Nyní je vstup na webinář (+ přístup k záznamu) oceněn na 999,- Kč - pro prvních 10 účastníků pouze na 799,- Kč.

Po natočení z webináře učiním prémiový videokurz pro (mírně-středně) pokročilé, kde bude cena násobně vyšší - ještě uvidím, jak bude video natočeno, pak to nacítím.

Těším se na Vás.