Video kurzy

Na této stránce naleznete samostatný prodej Video kurzů. Vše je ihned ke zhlédnutí.

Ohlasy na mé video kurzy

Všechny reakce najdete v sekci Recenze

Včera jsem měla možnost vidět video kurz Fialový plamen. A mohu říci, že mě velmi zaujal, ovšem všechny meditace mě tentokrát úplně dostaly, byly nádherné! Krásně jsem si je užila, takovou sílu jsem zažila poprvé. Děkuji. Radka O.

Namasté, Martine. Moc děkuji za Vaši práci, za Váš poctivý přístup a oceňuji, jak přehledně a jasně vše na video kurzech vysvětlujete. Děkuji Vám, nádhera! Pavlína

Martine, díky moc za video kurz. Jako pokaždé jsem se při meditaci hodně čistila. Vždycky mi pomůže, s jakou lehkostí vše předáváš a děkuju, děkuju. Lída P.

Martine, chtěla jsem poděkovat za super video kurz REIKI. Byla to nádhera. Hodně věcí jsem si konečně uvědomila, děkuji moc. Užila jsem si taky meditaci, tekly mi slzy jak hrachy, brečela jsem celou dobu, jak jsem se čistila, ale byla to nádhera. Těším se zase příště. Namasté. Iva

Jasno mi v tom všem dělají především video kurzy, protože ty informace, co tam s námi sdílíte, ty prostě ve skriptech ani být nemohou... a praxe... pospojovat to dohromady, zjednodušit a dát vše do vzájemných souvislostí... to je asi to nejvíc cenné a důležité... co nám tím všem můžete Vašimi video kurzy dát, protože mně posouvají neuvěřitelným způsobem... a to si moc dobře uvědomuji. Martina K.

Děkuji za video kurzy, které jsou vždy pro mě přínosné. Plno věcí jsem pochopila právě díky video kurzům. Alena B.