Přednáška: Uvažujete o Reiki? 

V přátelském duchu zodpovím Vaše dotazy a vyjasním pochybnosti.

Uvažujete o Reiki, avšak máte nezodpovězené otázky nebo pochybnosti? Nejste si jistí, jak budete energii cítit a k čemu budete Reiki používat v běžném životě? Může se Reiki naučit každý? Toto vše a mnohem více se dozvíte od Velmistra Reiki 22. stupně s praxí výuky od roku 2010.

Těší se na Vás Martin Ospalík

Video přednáška se koná jako živý on-line video přenos, kde mě jako lektora živě uvidíte na své obrazovce přes moji kameru, uslyšíte mě přes můj mikrofon a můžete mi v průběhu SMS zprávami, emailem nebo na živém online chatu pokládat své otázky a dotazy. 

Nestíháte? Nebudete zrovna u počítače? Nevadí! Záznam z přednášky bude k dispozici 30 dnů pro všechny přihlášené. Budete se tedy moci podívat i později.

Co k tomu potřebujete Vy? Internet a jakýkoli počítač (nebo mobil či tablet). Vy svoji webkameru či mikrofon nepotřebujete. Já, ani nikdo jiný z účastníků, Vás neuvidíme ani neuslyšíme. Jedná se zkrátka o živé video vysílání z mého studia (jako když například sledujete živé vysílání v TV). Soukromý odkaz ke sledování zasílám všem přihlášeným den předem.

Navíc ode mě obdržíte následnou individuální 15minutovou telefonickou konzultaci ZDARMA

Počet sledujících je omezen, aby se nám dobře pracovalo v uvolněné atmosféře a měli jsme dostatek prostoru na dotazy a zajímavosti. Přihlaste se proto na přednášku již nyní vyplněním formuláře níže: