Spirituální koučink

Chcete dát svůj život do pořádku? Cítíte úbytek energie? Nic se vám nedaří? Ve vztazích, ani v oblasti financí a už vůbec necítíte něco jako naplnění, spokojenost či vnitřní klid? Máte pocit, že jste vyzkoušeli vše a nic dlouhodobě nepomohlo?

Nebo jste rozladění, protivní či nevrlí a myslíte, že to snad ani nejste vy? Nevíte, co si s tím počít? Na spirituálním koučinku vás naučím základním duchovním návykům, které opravdu fungují.


Vykročte ze starého myšlení a naučte se být spokojenou duší

Nezáleží vůbec na vaší víře ani přesvědčení... Spirituální koučink je zde od toho, aby zapracování jednotlivých změn ve vašem životě nespočívalo pouze na vaší vlastní vůli. Znáte to: chcete změnu, ale nakonec se sami k ničemu neodhodláte, nebo vám nezbývá čas, přestože jste se sebou chtěli svědomitě něco dělat, popřípadě to po pár pokusech vzdáte a plácáte se v tom dál a dál...

Jedna věc je mít nástroj, ale druhá (ta důležitější) je, zdali a jak s vaším nástrojem budete na sobě pracovat. Pokud si zakoupíte housle, ale nebudete na ně hrát, pak sice můžete tvrdit, že housle neplní vaše očekávání, ale ta pravá otázka zní: Proč s houslemi pravidelně necvičíte a proč nevyhledáte zkušeného učitele hudby? Naučit vás efektivně pracovat s duchovními "nástroji", dary a technikami - to je náplní spirituálního koučinku. Klíčovou součástí je také vaše motivace, kterou společně najdeme.

Kde mám začít? Co je důležité? A co není? Jak se v tom mám sama/sám vyznat? Poznám, že to dělám dobře? S kým se můžu o vše podělit? V rámci spirituálního koučinku si každý týden stanovíme úkoly a cíle, které budete pod mým dohledem a společně se mnou plnit. Nemusíte ani nikam jezdit, můj spirituální koučink je dálkový a pro komunikaci nám postačí telefon a e-mail.

Spirituální koučink - nejste na to sami

Jsem Martin, mým zaměřením při koučinku (mimo jiné) je pomoci vám nalézt vnitřní klid, pravý smysl, záměr vaší duše, sebepoznání a naplnění ve všech rovinách života.

Po 11 letech práce na plný úvazek s lidmi, kteří hledají cestu, štěstí, smysl života, zdraví či léčení už vím, kde lidé dělají chyby a umím vám pomoci se jich vyvarovat. 

Co vám prozradím klidně již nyní? Jednou z nejčastějších chyb je, že si lidé neumí nové poznatky správně zařadit do svého každodenního života. Nemusíte tím ani trávit dlouhé hodiny, postačí nám pár minut denně.

Budu se snažit poskytnout vám konkrétní řešení již první týden a nebudu si záměrně nechávat nic "na později". Bude pak jen na vás, zdali budete chtít v této formě práce na sobě pokračovat a také jak intenzivně.