Poradenství a mentoring

Individuální spirituální konzultace

Chcete duchovnu konečně přijít na kloub? Objednáváte si kurzy od různých lektorů s různou kvalitou a pořád máte pocit, že nic moc nevíte? Nejste si jistí v základech a nebo naopak byste již rádi mílovými kroky kupředu, ale pořád Vás něco brzdí?

Přejete si skutečně pochopit, o čem jsou energie, léčitelství, meditace, karma? Přejete si poznat záměr Vaší duše pro tento život?

Máte život jako na houpačce - máte dny, kdy je Vám fajn, ale pak přijdou dny, kdy jenom přežíváte, naplno nežijete a nedokážete si užít život? Nedokážete fungovat tak, jak byste potřebovali?

Už jste si nakoupili tuny knih, máte načteno, dlouho se snažíte na sobě pracovat, ale pořád se v tom plácáte, chybí Vám informace či je potřebujete lépe utřídit?

Poradenství je pro Vás ideální, když

  • Jste se v životě zasekli a nevíte, kudy dál.
  • Tápete v duchovnu a vnímáte, že to pořád není ono.
  • Naobjednávali jste si u různých lektorů nejrůznější kurzy v různorodé kvalitě či kvantitě a potřebujete vše nějak ucelit dohromady.
  • Máte pocit, že Vám chybí důležité informace, bez kterých se Vám špatně chápe duchovno, energie, meditace, léčitelství, karma, intuice či Vaše vlastní duše.
  • Snažíte se, ale nemáte výsledky, jaké byste chtěli.
  • Potřebujete si popovídat o svém životě, štěstí, zkušenostech - a získat k Vašemu příběhu spirituální zpětnou vazbu (uvedu Váš příběh do širšího kontextu záměru Vaší duše pro tento Váš život).
  • Jste přesycení, zahlcení, nemáte čas vůbec na nic, ani na sebe, natož na seberozvoj.

Co pro Vás mohu udělat?

Podíváme se společně na to, jak na tom doopravdy jste. Již v rámci první konzultace poznám, CO konkrétně můžeme společně vyřešit v navazujících dnech a týdnech. Nejprve Vám pomohu přijít na to, co máte nastaveno špatně. Následně společně přijdeme na to, jak vše správně přenastavit. Uvedu Vám nový směr, rozšířím způsob, kterým uvažujete nad duchovnem, sami sebou a svým posláním. Podíváme se společně na Vaši bublinu vnímání a rozšíříme si ji tak, abyste měli nadhled.