Online meditace a duchovní povídání

Následující online video tréninky jsou přístupné všem. Je to otevřený prostor pro jakékoli Vaše otázky, sdílení zkušeností a vždy si pro Vás na daný večer něco připravím. Samozřejmě nebude nikdy chybět to hlavní - intuitivní řízená meditace, kterou Vás pokaždé provedu.

Pojďte strávit příjemný spirituální večer prostřednictvím Vašich monitorů. Jedná se o živá video vysílání z mého studia (tzv. webináře = webové semináře). 

Vy pro účast nepotřebujete žádný Skype, facebook, nepotřebujete ani webkameru či mikrofon. Komunikace v průběhu živého vysílání probíhá skrze online chat, SMS zprávy nebo e-mailem. Odkaz, kde budete moci video přenos sledovat, zasílám všem přihlášeným 1 den předem. Potřebujete pouze nějaké internetové připojení  a počítač/tablet/mobil.

Pokud se Vám konkrétní termíny nehodí, nezoufejte, každý přihlášený získá k dispozici celý video záznam. Budete se tedy moci podívat i později a klidně opakovaně (což se opravdu hodí zejména na opakované projití dané meditace, kterou vždy uděláme). Termín živého vysílání je každé tři týdny. Tréninky na sebe přímo nenavazují, každý termín se zaměříme na něco nového.

Těším se na Vás. Rezervujte si místo předem vyplněním formuláře níže, počet míst je omezen.