Online meditace a duchovní povídání

Následující online video tréninky a speciální online meditace jsou přístupné všem. Je to otevřený prostor pro jakékoli Vaše otázky, sdílení zkušeností a vždy si pro Vás na daný večer něco připravím. Někdy bude povídání více, jindy méně, avšak samozřejmě nikdy nebude chybět to hlavní - intuitivní řízená meditace, kterou Vás pokaždé provedu.

Pojďte strávit příjemný spirituální večer prostřednictvím Vašich monitorů. Jedná se o živá video vysílání z mého studia (tzv. webináře = webové semináře). 

Vy pro účast nepotřebujete žádný Skype, facebook, nepotřebujete ani webkameru či mikrofon. Komunikace v průběhu živého vysílání probíhá skrze online chat, SMS zprávy nebo e-mailem. Odkaz, kde budete moci video přenos sledovat, zasílám všem přihlášeným 1 den předem. Potřebujete pouze internetové připojení a počítač nebo tablet nebo mobil.

Pokud se Vám konkrétní termíny nehodí, nezoufejte, každý přihlášený získá k dispozici celý video záznam. Budete se tedy moci podívat i později a klidně opakovaně (což se opravdu hodí zejména na opakované projití dané meditace, kterou vždy uděláme). Webináře na sebe zpravidla přímo nenavazují, každý termín se zaměříme na něco nového.

Rezervujte si místo předem vyplněním formuláře níže. Počet míst je omezen, abychom měli pokaždé čas probrat zajímavosti a dotazy všech zúčastněných. Těším se na Vás.

Navštivte také nový e-shop s minerály na www.obchudekprodusi.cz