Online meditace a online webináře

Následující online meditace jsou přístupné všem. Je to otevřený prostor pro všechny hledající a zájemce o duchovno. Nikdy nebude chybět to hlavní - intuitivní meditace, kterou Vás provedu.

Pojďte strávit příjemný spirituální zážitek prostřednictvím Vašich monitorů. Jedná se o živá video vysílání z mého studia (tzv. webináře). Následně je k dispozici záznam.

Vy pro účast nepotřebujete žádný Skype, Facebook, nepotřebujete ani vlastní webkameru či mikrofon. Případné dotazy mi můžete v průběhu živého vysílání pokládat skrze můj online chat, SMS zprávy nebo jednoduše e-mailem. Odkaz, kde budete moci video přenos a následně celý videozáznam sledovat, zasílám všem dle jejich objednávek v den konání webináře. V případě již natočeného videozáznamu ihned po přijetí platby.

Potřebujete pouze internetové připojení a počítač nebo tablet nebo mobil. Nic víc.

Pokud se Vám konkrétní termíny nehodí, nezoufejte, každý ke své objednávce získá k dispozici kompletní videozáznam. Budete se tedy moci podívat i později a klidně opakovaně (což se opravdu hodí zejména na opakované procházení meditacemi). Webináře na sebe většinou přímo nenavazují, každý termín se zaměříme na něco jiného.

Objednávku můžete učinit vyplněním formuláře níže. V předprodeji máte slevu. Těším se na Vás. :)

Ohlasy na mé online meditace a tréninky

Všechny najdete v sekci Recenze

Bylo velmi příjemné poslouchat Šamanské bubnování. Musím sdělit, že to byl zase velice silný a hluboký zážitek! Soňa

Sděluji dojmy ze včerejší meditace. Bylo to pro mě zajímavé, zažila jsem to poprvé, i když šamanský buben jsem již slyšela. V polovině meditace jsem cítila příjemné teplo na kotnících a pak i na chodidlech, bylo to příjemné. Děkuji. Radka

Jsem ráda za pravidelné online tréninky a meditace. Je to mnohem silnější zážitek, než meditovat sama. Alespoň se takto člověk donutí si sednout a nechat se vést Vašimi řízenými meditacemi. Nejlepší je, že se toho i mnoho dozvím. Monika

Děkuji za pravidelná online setkávání. Pomáhají mi velmi v mém duchovním rozvoji. Jana

Šamanské bubnování bylo skvělé. Mravenčení po těle a cítila jsem, jak mnou prochází energie. Cítila jsem klid. Ten cítím pořád, i když je kolem mě zmatek. Měla jsem v sobe tolik energie, že jsem usnula někdy hodne po pul noci. Ani dneska se necítím unavená. Anička

Dnes jsem se konečně ponořila do Šeptací meditace a moc je mi líbila. Bylo to nové, zajímavé a hlavně prožitek byl opravdu silný a intenzivní. Jaroslava

Děkuji za zajímavou Šeptací meditaci, užila jsem si ji a těším se na příště. Radka O.

Děkuji za meditaci, se šamanským bubnem rezonuji... Určitě si meditaci pustím opakovaně, je to velmi příjemné, přesně jak jsi říkal, nejdříve se všechno rozvíří a pak vše usedá. Jarka S.

"Energetická meditace byla nádherná. Nejdříve mě intenzivně hřály dlaně. Energie Reiki prostoupila celé mé tělo a působila na mé všechny čakry, ale také hlavu a uvolnila celé mé tělo. Energie byla zpočátku intenzivní a pak se krásně zjemňovala. "Slyšela" jsem i přítomnost andělů. Jak k nám proudily jednotlivé barevné paprsky, hřálo mě na srdci a pak i v ostatních čakrách. Nořila jsem se hlouběji a hlouběji. Bylo mi velmi příjemně a nechtělo se mi zpět. Byl to krásný zážitek, díky moc." Monča J.

Děkuji za dnešní večerní šamanské bubnování, bylo to něco úplně jiného, pro mě nové a velmi zajímavé.... Během chvilky rytmus bubínku zvítězil a dokonce mi v hlavě opakovaně zněly rytmicky věty, slova, které jsem si spolu s tlukotem v duchu zpívala. Takže prima oddychové, vydržela bych i déle. Určitě si s chutí zopakuji. Martina

Odpovědi na 2 časté dotazy:

1. dotaz: Obdržím záznam, i když se nebudu dívat na živé vysílání? Nevyhovuje mi čas nebo termín, podívám se ze záznamu. Odpověď: Ano, žádný problém, videozáznam obdržíte VŽDY. Zdali se zúčastníte živého vysílání nebo nezúčastníte, na to nemá vliv. Záznam zkrátka obdržíte v každém případě VŽDY. 

2. dotaz: Jak se dostanu k živému vysílání a k videozáznamu? Odpověď: Pár hodin před konáním živého vysílání webináře zasílám odkaz ke sledování (e-mailem + na česká tel. čísla také SMS zprávou). Pokud je video již natočeno, můžete se dívat ihned po přijetí platby. Odkaz ke sledování v tomto případě obdržíte obratem na Váš e-mail.

TIP: V předprodeji mám na vše drobnou slevu, viz formulář níže. Těším se na Vás. :)

Navštivte také e-shop www.obchudekprodusi.cz