Léčení se Shamballou

08.06.2021

Shamballa je vysokovibrační energie pomáhající k uzdravení vašeho těla, mysli a duše tak, aby jste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Své problémy můžete přehlížet nebo je můžete začít řešit. Toto rozhodnutí je pouze na vás. Léčením pomocí Shambally se začínáte uzdravovat na všech úrovních. Dostáváte do rukou mocný nástroj, který vám umožní převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Shamballa je tu pro vás, pro váš rozvoj, ke zbavení se starých strachů, křivd a ublížení, což se na vašich fyzických tělech projevuje jako nemoci. Už jen to slovo NE-moci. Co nemůžete a proč?

Čas potřebný k vyřešení konkrétního problému se odvíjí od celkového stavu klienta. Léčení probíhá u každého individuálně - u někoho je další působení vhodné následující den, u někoho jiného třeba až za dva týdny... Ve většině akutních případů je účinek znatelný okamžitě, u malých dětí někdy stačí pouze jedno léčení, protože ještě nejsou tolik zatíženy problémy.

Před léčením doporučujeme krátkou meditaci na zklidnění myšlenek, energii můžete vnímat i hodinu, takže je vhodné vyhradit si alespoň 30 minut, kdy nebudete rušeni. Doporučujeme pít větší množství čisté vody, pravidelný pohyb a jíst více syrové stravy (ovoce, zelenina, atd.)

Objednávka

Ošetření energií Shambally si můžete objednat v sekci Dálkové léčení.