Kurz Reiki Praha

Intenzivní kurzy Komyo Kai Reiki v Praze

REIKI je celosvětově uznávanou metodou, která se zrodila v Japonsku před téměř 100 lety. Reiki je ideální metodou i pro začátečníky a pro svou jednoduchost a účinnost dnes zcela oprávněně patří mezi nejznámější a nejžádanější spirituální kurzy.

Na západě se REIKI učí jako forma alternativní medicíny a léčení. Na východě spočívá výuka zejména na duchovním vývoji adepta a cestě k vlastnímu vnitřnímu klidu. 

Já při své výuce kombinuji oba přístupy dohromady, čímž vzniká nádherně fungující vyvážený celek.

Reiki Praha - vyberte si termín kurzu:

  • REIKI - 1. a 2. stupeň: sobota 10. 10. 2020 (10 - 15 hod) ... na rezervaci místa činí záloha pouze 250 Kč (na bankovní účet) ... a doplatek: 3500 Kč (v hotovosti na místě)


  • REIKI - 1. a 2. stupeň: sobota 21. 11. 2020 (10 - 15 hod) ... na rezervaci místa činí záloha pouze 250 Kč (na bankovní účet) ... a doplatek: 3500 Kč (v hotovosti na místě)


  • Nabídka pro pokročilejší: REIKI - 3. / 4. stupeň: 10. 10. 2020 v odpoledních hodinách (dohodou se zájemci)


Pokud jste u mě již Reiki studovali, můžete si přijít osobní kurz 1. a 2. stupně Reiki zopakovat. V tomto případě rovněž činí záloha 250 Kč (na bankovní účet) ... a doplatek na místě: 1500 Kč (v hotovosti).

Zakládám si na kvalitě a lehkosti výuky.

Nízký počet účastníků: 4 - 8

Adresa: Wenzigova 5, Praha

Co ode mě obdržíte:

* aktivaci/iniciaci energie REIKI pro 1. a 2. stupeň

* vyčištění bloků na práci s energiemi a duchovno

* osobní výuku s praktickými nácviky

* certifikát o absolvování kurzu

* poradenství a podporu i po kurzu ZDARMA (e-mailem a telefonicky v prac. dny od 9 do 17 hod)

Komyo Kai Reiki: Originální východní výuka léčení, duchovního růstu, nalezení vnitřního klidu a harmonie

Na kurzu Reiki v Praze se naučíte pracovat s univerzální vesmírnou energií (Reiki). Osvojíte si například jemné umění meditace a dozvíte se, jak na doplnění a kultivaci životní energie. Zjistíte, jak pečovat o své čakry, předávat energii osobně i na dálku a jak podpořit regenerační a samoléčebné procesy těla. Pronikneme společně do tajů Reiki, meditace a duchovního růstu. Ba co víc, naučíte se, jak jednoduše nalézt svůj vnitřní klid, vyrovnanost, smysl bytí a harmonii ve všem, co děláte - již při 10 minutách praktikování originální Reiki metody denně.

Vaším lektorem Reiki v Praze bude Velmistr Reiki 22. stupně Martin Ospalík s více než 11letou praxí výuky Reiki a meditace.

Rezervujte si své místo na Reiki v Praze

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.