Naučte se pracovat s léčivou energií

Kurz Energetického Sebeléčení

5týdenní kurz, který vám otevře dveře k nekonečné léčivé energii, kterou máme v každém okamžiku svého života k dispozici, ale mnoho z nás si k ní nevědomě zablokovalo přístup.

Bojujete s nedostatkem energie, zdravotními problémy, emočními výkyvy, naštvaností nebo podrážděnosti?

A chcete to změnit?

 • Chcete získat více energie a harmonie ve svém životě?
 • Chcete se naučit pracovat s léčivou energií Reiki?
 • Chcete podpořit své energetické i fyzické tělo na všech úrovních?

Mám pro Vás dobrou zprávu!

Existuje totiž jednoduchý způsob, jak můžete jednoduše a doslova "ze svého obýváku" změnit Váš život. Vstupte do kurzu a využijte osvědčené techniky, které se již naučily stovky mých klientů, kteří se na mě od roku 2010 obrátili. 

Představuji vám zcela nový kurz:

Kurz Energetického Sebeléčení

Kurz jednoduchého Reiki, meditací a dalších energetických technik pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Co se v kurzu naučíte?

 • Naučíte se vnímat energii v sobě i kolem sebe.
 • Zvýšíte svoji citlivost vůči energii a tím umožníte její volný průtok
 • Budete umět rozeznávat kvalitní zdroje energie a naučíte se, jak energii doplňovat.
 • Vysvětlím vám, jak meditovat a jak propojit meditace s Reiki, abyste znásobili účinky obou technik.
 • Naučím vás Usui Reiki, což je zjednodušená verze tradičního Reiki. Díky tomu budete moci začít Reiki praktikovat téměř okamžitě bez zdlouhavého studia.
 • A mnoho dalšího...

Váš vnitřní léčitel čeká, až se s ním propojíte.

V čem je kurz jedinečný?

Díky svým mnohaletým zkušenostem s vedením kurzů si uvědomuji, že množství technik a šíře souvisejících informací může být někdy zahlcující. Na základě své praxe jsem se proto rozhodl vytvořit praktický kurz, který není příliš složitý ani nezahlcuje teorií, ale přesto má všechny informace a techniky, které potřebujete k tomu, abyste se mohli v nejkratším možném čase napojit na zdroj síly a začít všudypřítomnou energii využívat pro sebe i své blízké.

Velmi důležitou součástí kurzu je vysvětlení toho, PROČ by nás měla práce s energií zajímat. Protože pouze tehdy, když pochopíte, jak moc se může váš život změnit díky napojení se na všudypřítomnou energii, budete mít dostatek motivace, abyste nejen začali, ale i pokračovali v procesu vnímání a práce s energií.

Kdo vás kurzem provede?

Léčitelstvím a práci s energií se zabývám již od roku 2010. Propojuji různé systémy a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uzdravit se skrze sílu energie. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Martin Ospalík

velmistr REIKI, léčitel a učitel práce s energií

Služby

Není energie jako energie

1. týden

Dozvíte se, jaké zdroje energie máte k dispozici, jak s energií hospodařit, jak jí přestat plýtvat a naučíte se ji doplňovat.

Principy Reiki + Základy Meditace

2. týden

6 principů Reiki, které se v kurzech často opomíjí, ale jsou zásadní pro to, abyste z Reiki získali maximum. Naučíme se, jak správně meditovat a jak do meditace zapojit Reiki principy.

Jak pracovat s energií svého okolí

3. týden

Dozvíte se, jak vás ovlivňuje energie vašeho domova, práce, sousedů, města. Naučíte se metody, jak lze vzájemné působení ovlivnit a jakým způsobem můžete energie pročišťovat.

Zasvěcení do jednoduchého Reiki

4. týden

Naučím vás principy Reiki, které je mnohem jednodušší než tradiční Reiki. Získáte opakované zasvěcení, díky kterému budete moci začít využívat energii Reiki na sobě i pro pomoc ostatním.

Shrnutí a závěrečný webinář

5. týden
Všechno si zopakujeme a budete mít možnost se mě na cokoliv zeptat. Na otázky odpovím v závěrečném webináři.

Jak kurz probíhá?

 • Veškerý obsah budete mít přístupný v členské sekci, do které dostanete přístup po zaplacení.
 • Obsah se vám bude postupně odkrývat po jednotlivých týdnech, abyste měli dostatek času na procvičení a vstřebání jednotlivých technik a principů.
 • Součástí čtvrtého týdne je zasvěcení do Usui Reiki. Termíny zasvěcení si předem zarezervujete přes odkaz, který vám pošlu e-mailem.
 • V posledním týdnu budete mít možnost se mne na cokoliv zeptat a na dotazy pak odpovím v závěrečném webináři.

Co říkají klienti na spolupráci se mnou

Martine, děkuji Vám moc... Dávám si Reiki na mé srdce a vrací se mi úsměv do tváře. i moje poraněná duše mi už dovolí se opět smát. Dekuji Vám.

Vlasta V.

Teprve s Reiki jsem dospěla k vnitřnímu klidu. jsem ráda, že jsem si reiki udělala. Říkala jsem si, že jsem si to měla udělat už dávno. Reiki je přesně to, co mi v životě chybělo. Otevírají se mi zde nové krásné věci. Je to pro mě nové a takové krásně hmatatalné. Děkuji.

Drahu

Dobrý den, Martine, ještě jednou moc díky za dnešní zasvěcení do reiki, těším se na vlastní praktikovíni a jsem zvědavá na svou další cestu.

Andrea S.

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.
 • Pro všechny, pro koho jsou kurzy klasického Reiki příliš zdlouhavé a zahlcující.
 • Pro všechny, kdo již kurz Reiki mají nebo o této metodě uvažují.
 • Pro všechny, kdo chtějí dostat klíčové informace a základní jednoduché techniky v co nejkratším čase.
 • Pro všechny, kdo absolvovali Reiki léčení a chtějí se to naučit sami.

Jen lituji, že jsem k rozhodnutí přihlásit se do kurzu nedospěla dříve, ale vše je jak má být, tady a teď. Díky Vám a Reiki kráčím tou správnou cestou. Navíc mám v sobě potřebu pomáhat druhým, tak snad budu brzy vaším učením ku prospěchu. Mockrát vám děkuji...

Mirka F.

Chtěla jsem Vám popsat své pocity po zasvěcení do Reiki: cítím se silnější a jako znovuzrozená a dokonce se mi zdá,že mi trochu ustoupily mé revmatické bolesti.

Alena A.

Díky REIKI jsem si našla úžasnou práci, poznala skvělé lidičky a začalo se mi dařit ve všech aspektech života. I fyzicky jsem schopná více, než jsem doufala. A psychicky jsem na tom o poznání lépe o 100% - rodina i přítel si všimli mé změny k lepšímu. Ještě jednou mockrát děkuji.

Monika B.

Kolik kurz stojí?

Toto není nejobsáhlejí ani nejpokrojčilejší kurz Reiki. Naopak – je to maximálně jednoduchý a praktický základní kurz, jehož hlavním cílem je naučit vás vnímat energii a začít s ní pracovat pro dobro vás i vašich blízkých. Proto je i cena velmi přijatelná, aby byl dostupný pro všechny, kdo pocítí touhu se otevřít všudypřítomné léčivé energii, ale zároveň nemají času ani peněz nazbyt.

Cena kurzu je pouhých 1.477 Kč

NYNÍ V PŘEDPRODEJI JE CENA 997,- Kč

V neděli jsem tahala těžké kýble plné kamenů. Hýbla jsem si s loktem tak, že jsem myslela, že ruku nenarovnám. Řekla jsem si, že je to ideální čas zkusit REIKI, které mám od Vás zasvěcené. Druhý den jsem bolest necítila.

Michaela B.

Uvedomila som si, že odkedy Reiki praktizujem, mám viac energie a lepšie naladenie. Veľmi sa pri tom dokážem uvoľniť. Skúsila som si liečenie aj na rodine a cítili sa veľmi príjemne, cítili teplo a niektoré bolesti odišli. Nahrávky boli veľmi príjemné a dobre sa vás počúvalo. Viete všetko vysvetliť zrozumiteľne a jednoducho.

Soňa B.

Zasvěcení jsem si přijala, vše proběhlo v pohodě a snažím se Reiki používat. Ještě jednou děkuji. Byla za mnou dokonce i kolegyně, která byla dlouhodobě vyčerpaná bez energie a po několika dálkových přeposlání Reiki najednou zářila.

Romana H.

Po celou dobu zasvěcení do Reiki jsem cítila teplo v dlaních a celé paže byly jakoby ztěžklé. Celkově jsem se cítila příjemně a v harmonii, po celou dobu jsem se usmívala. Bylo to jako vracet se domů. Ještě jednou Vám děkuji za možnost učit se Reiki právě u Vás.

Martina R.

Dnes jsem poprvé vyzkoušela přikládat ruce na svého 13letého syna, asi po 15 min. vběhla k nám na lůžko má 5letá dcerka, posadila se vedle mě natáhla nade mě ruce jako nad taborákem a povídá: "Jé, ty krásně hřeješ a brníš." No není to nádhera... že to spontálně cítí malé dítě... Jsem vděčná Vesmíru, že mě k Vám nasměroval a Vám ještě jednou moc děkuji!

Renata G.

Pravidelné meditace a dávání si Reiki vnímám jako fajn cestu k vnitřnímu klidu a hlubšímu nacítění energie. Měl jsem možnost nechat proudit energii k přítelkyni a k mojí mamce, obě citily příjemné vibrace v oblasti položení rukou.

Filip Ř.

Ano, chci se naučit pracovat s léčivou energií

a dokázat kdykoliv pomoci sobě i svým blízkým

Zúčastníte se 5 živých online setkání:

neděle 7.10.2023 (I. část: 10:30 - 12:00) + (II. část: 13:00 - 14:30)

sobota 20.5.2023 (III. část: 10:30-12:00) + (IV. část: 13:00 - 14:30)

sobota 3.6.2023 (V. část: 10:30 - 13:00)

Všichni obdrží videozáznamy, i když nebudete mít čas se zúčastnit živě.

Webinář nebudu opakovat. Máte tedy jedinečnou příležitost přihlásit se a prožít tvorbu tohoto jedinečného kurzu.