Kurz Shamballa Reiki

1 platba * 2 kurzy * 3 měsíce

V rámci online kurzu Shamballa Reiki obdržíte:

 • kompletní kurz Reiki (dle tří nejrozšířenějších škol a způsobů výuky: Komyo Kai, Usui Shiki Ryoho a Tradiční metody dle Dr. Mikao Usui)
 • kompletní kurz Shambally 1024
 • 3měsíční prostor pro individuální telefonické či emailové konzultace (ca. 30 min týdně)
 • Přístup na živý webinář pouze pro účastníky Vašeho turnusu (1 živý webinář čtvrtletně)
 • Přístup k již natočeným videokurzům a online výuce Shambally a Reiki (přes 33 hodin videozáznamu)
 • Studijní materiály formou několika navazujících Ebooků (1700 stran)
 • Aktivaci čaker dle postupu zasvěcení do Shambally 1024 a Reiki v rozsahu 1. - 4. stupně v obou systémech pro příjem obou těchto energií (18x 60 min)
 • ZDARMA možnost opakování aktivace energií pro Vaše hlubší procítění a upevnění schopnosti spirituální energie přijímat a vnímat
 • Čištění Vašich bloků a jiných obtíží formou spirituálního léčení v rozsahu 12x 120 min

Turnusy:

 • 1. února 2022 (předobjednávková cena platí do 29.12.2021, přihlášky přijímám do 29.1.2022)
 • 1. května
 • 1. srpna
 • 1. listopad

Max. počet účastníků: 12

Pokud nemůžete čekat, napište mi a domluvíme se.

Cena: 18.980 Kč

Předprodej: 15.780 Kč (2 měsíce předem) tj. 5260 Kč měsíčně = ca. 175 Kč / den

Komyo Kai Reiki je naprosto ideální kurz jak pro začátečníky, tak mírně či středně pokročilé. Nejoblíbenější dálkový kurz.

Naučíte se pracovat s univerzální vesmírnou energií. Naučíte se například jemné umění doplnění a kultivace životní energie. Zjistíte, jak se starat o své čakry, jak předávat energii na dálku i osobně a jak podpořit samo-léčebné a sebe-regenerační procesy těla. Samozřejmě proniknete do tajů meditace a duchovního růstu. Ba co víc, naleznete svůj vnitřní klid, vyrovnanost, smysl bytí a harmonii ve všem, co děláte.

REIKI je uznávaná metoda, která vznikla před téměř 100 lety v Japonsku. Dnes REIKI oprávněně patří mezi celosvětově nejznámější duchovní kurzy. Na západě se REIKI učí jako určitá forma alternativní medicíny/léčení. Na východě spočívá výuka na duchovním rozvoji žáka a cestě k vnitřnímu klidu. Ve své výuce kombinuji oba přístupy dohromady.

Každý orgán a součást našich těl i duší má své vlastní vibrace. Když jsou tyto vibrace a vnitřní energie ve vzájemné rovnováze a harmonicky vyvážené, pak máme vitalitu, sílu a zdraví v celém našem systému. Reiki umí toto vše pozvolna navrátit do přirozeného zdravého harmonického stavu bytí.

Reiki je vhodnou metodou pro každého. Univerzální energie Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Podporuje učení, koncentraci, odbourá stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy... S Reiki si „dobijete baterie“, duševní pohodu, snížíte výkyvy nálad, naleznete vnitřní klid (Anshin ritsumei) a obnovíte samoléčebné procesy těla. Dozvíte se navíc mnohé o sobě samých, o své duši i o světě, ve kterém žijeme.

Komyo Kai Reiki

Komyo = osvícení, pochopení; Kai = setkání; Rei = s univerzální, inteligentní, životodárnou;  Ki = energií, sílou

Komyo Kai Reiki je originální tradiční zachovalý způsob výuky Reiki dle původních myšlenek Mikao Usui, zakladatele metody Reiki. Komyo Kai Reiki se drží původních tradic léčení skrze duchovní růst a uvědomění duchovních příčin. Již od prvního stupně vedu své žáky dle tradic k meditativní praxi a práci na sobě. Komyo Kai REIKI postupně pozvedá vaše osobní vibrace, vede k uvědomování si, probuzení intuice, vlastnímu hlubšímu léčení, vnitřnímu klidu, vnitřnímu naplnění, lásce a sounáležitosti.

Jak probíhá zasvěcení do Reiki ?

K získání schopnosti čerpat Reiki slouží tzv. Reiju (neboli iniciace/zasvěcení), kdy u vás dochází k obnovení/aktivaci energetických drah pro příjem univerzální energie. Podobnou schopnost mají děti, ale brzy ji ztrácí vlivem nastavení společnosti a odklonu od přirozeného stylu života. 

Při zasvěcení na dálku ležíte (např. v posteli nebo na sedačce), při osobním zasvěcení sedíte na židli. Dále probíhají obě varianty zcela stejně: Při zasvěcení vnímáte přicházející energii, která k vám přichází vaší korunní a srdeční čakrou a dlaněmi. Vaše pocity se přitom soustředí na lásku, harmonii, sílu, radost ze života, svobodu, otevřenost a vyrovnanost. Citlivější lidé pak mohou v průběhu zasvěcení chvíli zaplakat radostí, jelikož se jejich duše opět cítí "doma".

Mé kurzy Reiki jsou zaměřeny věcně a prakticky

Reiki se učí v mnoha stylech - některý styl Reiki je zaměřen na léčení, jiný spíše na duchovní růst. Někde se zejména medituje, ve druhém je hlavní práce s čakrami... Mě metoda REIKI od počátku zaujala. Hned jsem věděl, že je mým posláním vše, co se naučím, dále předávat pro pomoc lidem, abychom zde na Zemi byli šťastnější, zdravější a spokojenější. I proto jsem ke studiu Reiki vždy přistupoval zodpovědně a postupně absolvoval všechny dostupné školy a směry Reiki, které mě intuitivně oslovily... Dnes už vím, že to nebyla náhoda. Každý styl výuky měl totiž něco do sebe. 

Ve své výuce Reiki Vám tak mohu přinést "to důležité" z 3 nejznámějších stylů výuky: Komyo Kai Reiki (originální škola Reiki, která tvoří základ mé výuky), dále Usui Shiki Ryoho a také Tradiční metoda Reiki dle Dr. Mikao Usui. Díky tomu vím, co v Reiki funguje, umím vše dělat jednodušeji a efektivně. Náplň mých kurzů Reiki je věcná a zejména praktická (na konci budete 100% vědět, jak s Reiki pracovat).

A pokud by Vám to vše nestačilo, tak Vám jistě v pochopení Reiki pomohou mé obsáhlé studijní materiály (celkem 1 311 stran), videoukázky, výukové podcasty a nebo mé ucelené video kurzy.

Reference na mé kurzy Reiki

Všechny najdete v sekci Recenze.

Lucie D.

„Váš online webinář Reiki mě velmi mile překvapil. Celý jsem si ho maximálně užila. Jsem ráda, že jsem se všeho mohla zúčastnit a že jsem si vybrala Vás, protože Váš přistup i podání mě velmi vyhovuje. “

Dagmar M.

„Díky za online seminář, bylo to fajn, vše jasné a srozumitelné. Díky zasvěcení jsem po několika letech měla normální hodnoty plusu, což se lékařům v I-K-E-M-U nepodařilo již několik let. Zdravím.“

Romana H.

„Zasvěcení jsem si přijala, vše proběhlo v pohodě a snažím se Reiki používat. Ještě jednou děkuji. Byla za mnou dokonce i kolegyně, která byla dlouhodobě vyčerpaná bez energie a po několika dálkových přeposlání Reiki najednou zářila.“

Lidmila P.

„Moc, moc děkuju za zasvěcení... Už teď mám mnohem krásnější a silnější meditace. Je to nádherné, krásné a jsem šťastná, že jsem v životě potkala REIKI a těším se, co všechno se ještě naučím... Děkuju také za online webinář, ocenila jsem úžasnou lehkost, s jakou bylo vše vysvětleno.“

Ucelené celodenní Video kurzy Reiki + další videoukázky a výukové podcasty v ceně.

Navíc k mým obsáhlým studiním materiálům (celkem 1 311 stran skript)

Učím s lehkostí.

Náplň 4 stupňů REIKI

+ skripta o 1311 stranách + videoukázky + výukové podcasty

 • 1. stupeň – ideální pro začátečníky: jak aktivovat a předávat energii sobě, druhým lidem, dětem, rostlinám či zvířatům; jak dosáhnout vnitřního klidu; umění meditace; práce s čakrami a jejich harmonizace; jak si čistit energetické pole (auru); 5 životních zásad a mnoho dalšího...
 • 2. stupeň – doporučuji získat společně s 1. stupněm, výrazné rozšíření vašich možností: jak posílat Reiki na dálku; využití symbolů Reiki (léčba fyzická, emoční, mentální/psychická); čištění energií v místnostech, domech, kancelářích; energetizace jídla a pití; podpora v situacích (u lékaře, pohovoru, na zkoušce, apod.); léčení minulosti; (před)příprava na 3. stupeň a další úžasné věci...
 • 3. stupeň – mistrovská úroveň energie, mistrovské symboly a mistrovské Reiki techniky, hluboký duchovní růst, zvýšení vibrací i intenzity energie. Získáváte titul Mistr Reiki. + Navíc zcela ZDARMA další prohloubení 2. stupně a rozšíření celkových možností Reiki i účinnosti samotné energie...
 • 4. stupeň – úvodní opakování a rozšíření 3. stupně; zasvěcovací postupy do všech stupňů; jak zasvěcovat osobně i na dálku; 3 varianty zasvěcení; dočasné zasvěcení do Reiki jako léčebná terapie; návod jak dosáhnout Satori (pochopení/osvícení). Získáváte titul Mistr-Učitel Reiki. Rovněž se vám otevře možnost získat další zajímavé a ještě intenzivnější energie a také samozřejmě např. zasvěcení do 5. – 22. stupně Velmistra Reiki...

Zakládám si na kvalitě, vstřícnosti a poctivě odvedené práci

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu, léčitel.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Objednejte se