Ceník

platný od 10.9.2021

Cena mých služeb je jednotná a činí 7.990 Kč / 326 € za

Ceník

Měsíční svobodný balíček

Cena mých služeb je jednotná a činí 7.990 Kč / 326 € na měsíc. V rámci této platby se Vám budu plně věnovat po dobu 30 dnů a je zcela na Vás, jak tento společný čas strávíme:

 • Můžete čerpat neomezený počet zasvěcení z mé nabídky po dobu 30 dnů.
 • Denně můžete čerpat dálkové spirituální léčení po dobu 30 dnů.
 • 4x do měsíce si můžeme zavolat, popovídat si o Vašem duchovním růstu, probrat případné jakékoli Vaše dotazy a témata, můžete získat vhled do Vaší situace a občas si zadáme nějaký domácí úkol.
 • Je jen na Vás, jakým způsobem budete chtít náš společný měsíc strávit a jaké všechny služby budete chtít čerpat.


Balíček Maxi na 30 dnů pro pokročilejší klienty

 • 5 kurzů dle Vašeho výběru
 • neomezený počet zasvěcení (iniciací energie) v rámci již absolvovaných kurzů
 • neomezené spirituální léčení

Cena na vyžádání


Více informací k zasvěcení REIKI na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (10x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • K neomezenému zhlédnutí získáte mé ucelené celodenní video kurzy Reiki (můžete se dívat třeba opakovaně). K tomu máte navíc neomezený přístup na můj soukromý video kanál o REIKI.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž komplexní dálkové energetické a spirituální léčení, při kterém věnuji čas na odstranění bloků a zaléčení jiných Vašich vnitřních problémů. Díky tomu můžete nerušeně jít cestou zdraví, vnitřního klidu a sebepoznání. Mé kurzy jsou nejen o tom Vás naučit, ale i povznést a revitalizovat Váš celkový fyzický, psychický i duševní stav do přirozené stálé pohody a harmonie.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Zakládám si na kvalitě, vstřícnosti a poctivě odvedené práci

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu, léčitel.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě vždy ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se