Roční Egyptská škola

Do roční dálkové Egyptské školy se můžete přihlásit kdykoli, vaše studium začíná v den přijetí platby školného. Rozložení ceny školného do splátek není z organizačních důvodů možné.

Roční dálková Egyptská škola zahrnuje:

Dále na roční Egyptské škole obdržíte:

  • postupné zasvěcení do všech vyjmenovaných energetických systémů (vybereme ideální pořadí aktivací energií přímo pro vás)
  • možnost opakování jakéhokoli zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít (můžete si zdarma opakovat klidně všechna zasvěcení - a to i po letech, mým žákům tuto službu bezplatně umožňuji)
  • skripta [462 str.], MP3 aktivační zvukovou nahrávku, sadu vykládacích kartiček a certifikaci
  • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)

Poznámka: Pokud jste již v minulosti jednotlivě absolvovali 2 nebo více kurzů uvedených zde v Egyptské škole, domluvíme se na jejich záměně za jiné kurzy či služby z mé nabídky.

Jak probíhá roční studium Egyptské školy:

Studium probíhá dálkově. Po celou dobu studia můžete zdarma využívat konzultačních hodin se mnou - pro konzultaci vašich dotazů a pro více informací ke konkrétním tématům, která vás zaujmou. Komunikujeme telefonicky a e-mailem. 

V průběhu studia vám zadám několik domácích úkolů. Jejich splnění je samozřejmě dobrovolné, ale doporučené - mnoho také záleží na vašem zájmu a individuálních potřebách.

Pokud v průběhu studia zjistíte, že potřebujete zvolnit, můžete si roční studium přerušit, nebo prodloužit až na 2 roky. Stejnětak, pokud budete šikovní, můžete studium zvládnout klidně za půl roku. Vše závisí na vás, intenzitu studia si můžete libovolně sami měnit (a to klidně opakovaně... vše dle vašich potřeb).

Na balíček kurzů ročního dálkového studia Egyptské školy získáte 

do 31.12.2019 63% slevu: