Dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým nebo klidně sami sobě pěkným dárkem.

Věnujte dárkový poukaz, který lze využít na cokoli z mé aktuální nabídky (např. na osobní i dálkové kurzy, spirituální léčení nebo na nákup produktů z mého e-shopu).

Platnost poukazu je 12 měsíců od data vystavení = 12 měsíců ode dne přijetí platby za poukaz. Obdarovaný má tedy dostatek času si v klidu vybrat.

Pokud si obdarovaný zvolí dražší produkt nebo službu, než je hodnota poukazu, doplatí si cenový rozdíl. Jestliže si obdarovaný vybere levnější produkt nebo službu, než je hodnota poukazu, bude mít možnost si do data konce platnosti poukazu vybrat zbytek nevyčerpané částky.

Navíc, poukaz je přenosný, takže jej může využít kdokoli. Například: věnujete poukaz dceři, která jej nakonec předá své kamarádce, a díky tomu, že poukaz lze využít na cokoli z mé aktuální nabídky, konečný držitel poukazu si sám vybere, co jej zaujme.

Jak čerpat zakoupené poukazy ?

Pro čerpání již zakoupených poukazů si obdarovaný může vybrat cokoli na tomto webu a při vyplnění objednávkového formuláře uplatní kód ze svého poukazu. Cena dárkového poukazu se ihned po zadání odečte z ceny objednávky. 

Kdekoli na tomto webu objevíte políčko "Slevový kupón", lze tam čerpat zakoupený dárkový poukaz formou okamžité slevy v hodnotě poukazu. 

Případně mi můžete jednoduše napsat na: martin.ospalik@gmail.com