Dálkové léčení a spirituální pomoc

Průběh dálkové terapie je následující: v termín a čas, které si společně dohodneme, si lehnete a se zavřenýma očima odpočíváte a klidně (spíše mírně zhluboka) dýcháte do břicha. Při terapii můžete při Vašem uvolnění vnímat přicházející energii, kterou vysílám. To, jak příjemce energii vnímá, záleží na jeho individuální vnímavosti. Jedna dálková spirituální terapie trvá přibližně 95 minut.

Dle potřeb klienta a pro ideální účinek při terapiích zpravidla kombinuji více léčitelských postupů a duchovních technik spirituální pomoci, které mám osvědčené od roku 2010. Vždy vybírám z 300 duchovních energií z mé nabídky a pokročilých léčitelských technik, vč. způsobů odstranění negativních programů duše, mysli i těla pomocí velmi efektivní metody Léčení Skrze Vyšší Já.

Ohlasy k mým spirituálním léčením na dálku

Všechny komentáře najdete v sekci Recenze

Martine, Děkuji Vám za krásné spirituální léčení. Nejdříve mě hřály dlaně, hějivá energie prošla všemi čakrami. Energie byla i kolem mne. Bylo mi velmi příjemně. Celé tělo se krásně uvolnilo. Léčené byly i mé oči do hloubky. Vnímala jsem při tom záblesky bílého světla. Bylo mi nepopsatelně krásně. Moc Vám děkuji. Monika

Po Vašem dálkovém léčení jsem přestala po letech kouřit. Děkuji. Kateřina B.

Tak včera jsem byla hodně překvapená, jak se mi po Vašem dálkovém léčení ulevilo. V noze jsem necítila žádnou bolest. Byla jsem velmi mile překvapena. Děkuji moc. Irena P.

Zažila jsem něco překvapujícího. Mám několikrát operovaný kyčelní kloub... K mému překvapení se andělé při léčení věnovali hlavně srdeční oblasti, pak přešli na bolavou pravou ruku a končili u nohou... Léčení s anděly je pro mne zázrak a něco úžasného. Ještě jednou děkuji a přeji vše krásné a dobré. Kamila Š.

Po včerejším dálkovém léčeni je mi mnohem lip. Cítila jsem to hodně. Pracuju dál na sobě. Děkuju moc a moc. Lída

Martine moc Vám děkuji za dálkové léčení. Cítím se mnohem lépe. Moc Vám fakt děkuji. Energie hodně léčila hlavu, po těle proudila krásná jemná energie, opravdu nepopsatelná nádhera. Určitě zase využiji. Monika J.

Na počátku každé cesty je první krok.

Vyberte si variantu léčení přímo ve formuláři níže

Vybrat si můžete z následujících variant léčení. Objednejte se vyplněním formuláře níže. Termíny a další informace si upřesníme po přijetí platby. První termín Vašeho spirituálního léčení na dálku může proběhnout klidně již do 2 dnů, lze se bez problému domluvit i na pozdní večerní hodiny či víkendy, časově a termínově se Vám přizpůsobím.

  • Balíček: 14denní dálkové spirituální léčení (6x 95 min) - 3 dálková 95min duchovní léčení týdně, po dobu 2 týdnů. (Celkem 6x 95 min).
  • Balíček: Měsíční komplexní dálkové spirituální léčení (12x 95 min) - 3 dálková 95min duchovní léčení týdně, po dobu 4 týdnů. (Celkem 12x 95 min). Ideální volba, je zde prostor řešit Vaše problémy až do jejich duchovních příčin. DOPORUČUJI.
  • Balíček: 2měsíční komplexní dálkové spirituální léčení (24x 95 min) - NEJŽÁDANĚJŠÍ VARIANTA: 3 dálková 95min duchovní léčení týdně, po dobu 8 týdnů. (Celkem 24x 95 min). Zvolte to nejlepší, zde je dostatek prostoru řešit Vaše problémy do hloubky a skutečných duchovních příčin. VELMI DOPORUČUJI. V naléhavějších případech lze po dohodě toto 2měsíční léčení, všech 24 terapií, provést intenzivně v 1 měsíci.

Objednejte se