Spirit Reiki


Spirit reiki zasvěcení

Spirit reiki je systém pro léčení a duchovní růst. Spirit reiki se používá buď pro léčení mysli v případech deprese, hledání smyslu života, duševních problémech či černých myšlenkách. Nebo i k léčení bolesti fyzického těla. Spirit reiki můžeme volně přeložit jako obnovení Ducha reiki. Spirit reiki pomáhá, když nám uniká smysl života, máme bolest na duši či na srdci, deprese, chmurné myšlenky apod. Na úrovni tělesné léčí energie Spirit reiki traumata a zranění. Další rovina této energie spočívá ve výrazném duchovním růstu.

Po zasvěcení do Spirit reiki jsem poznal, jak stará má duše vlastně je, jakou moudrost v sobě ukrývá a jak toto mohu předávat dalším „hledačům Světla“. K tomuto mi dopomohl symbol „Ochrany a propojení Duše s Bohem“, který má úžasné vibrace i energii a tvoří jeden z pilířů Spirit reiki. Název „Spirit“, neboli „Duch“ či „Duše“ je tedy dle mého zcela přesné označení! Spirit reiki je pokračováním, chcete-li prohloubením Usui reiki.

Spirit reiki bychom mohli podle mého volně přeložit jako „obnovení ducha reiki“. Spirit reiki lze používat jednak pro léčení – když nám uniká smysl života, máme bolest na duši, deprese, chmurné myšlenky apod. Také na tělesné úrovni může pomoci od nejrůznějších bolestí. Další rovina (a podle mého názoru ta silnější) této energie je v duchovním růstu.

S použitím nových symbolů lze otevřít paprsek hojnosti, obnovit harmonii v životě, při nejasných situacích odstranit chaos. Specifické symboly pro duchovní růst pomohou dosáhnout nejvyšších duchovních cílů zvolených pro tuto inkarnaci, duchovní upevnění bez ohledu na vyznání konkrétní víry.

Spirit reiki používá 6 symbolů:

  1. Obnovení a zesílení toku hojnosti
  2. Ochrana a propojení Duše s Bohem
  3. Vzdálenostní symbol
  4. Zesilovač
  5. Obnova a nastolení jasnosti
  6. Dosažení nejvyšších duchovních cílů

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Spirit Reiki

Zasvěcení do Spirit Reiki na dálku činí 1.000,- Kč / 45,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Spirit Reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.210,- Kč / 100,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi