Boží pečeť


Boží pečeť zasvěcení, Boží Světlo zasvěcení

Boží pečeť je jeden z druhů aktivace BOŽÍHO SVĚTLA, tedy BOŽÍ ENERGIE, která je nejsilnější a nejčistší formou energie. Zasvěcení do Boží pečetě funguje na principu „rozpečetění“ a „zapečetění“ dlaňových čaker, což mimo jiné navyšuje jejich energetickou průchodnost i vnímavost (což oceníte například při technikách skenování či diagnostiky aury, čaker a orgánů).

Práce s BOŽÍ ENERGIÍ je nenáročná a velmi účinná: aktivujete Boží pečeť a poté Boží Světlo, které proniká od 8. vrstvy aury klienta k fyzickému tělu. Osmá vrstva aury je karmická, proto je také při léčení velmi důležitá. Energie jsou naprosto odlišné od Reiki a jsou velmi silné !!! Používáme pro sebe i pro druhé.

Energie Boží Pečeti pracuje i se symbolem Božího Světla, který vám umožní rozšířené možnosti práce s energií. Například: čistit místnosti, odstraňovat bolest, odstraňovat přivtělené a zbloudilé duše, aktivovat osobní energetickou ochranu, nabíjet a harmonizovat si tělo, auru i čakry.

Cílem člověka není se „pouze“ léčit, ale zejména se vyvíjet – a to přesně Boží pečeť umožňuje. Od zasvěcení vás bude naplňovat Boží Světlo, a vaše okolí se díky tomu po malých krůčcích začne měnit také, protože budou dorovnávat vaše světelné vyzařování. Boží Světlo vás umí přenést do stavu, kterého se lidé snaží dosáhnout i několik životů.

Před několik lety byla Boží pečeť předána Taishe Tauma. Zasvěcením se jí otevřely možnosti netušených hodnot. V prvopočátcích mohla pečeť předávat pouze vybraným osobám. Většinou to byli mistři učitelé, se kterými již aktivně spolupracovala a věděla, že jsou na něco takového připraveni. O něco později ji bylo uděleno povolení předávat pečeť žákům během klasických zasvěcení. Začala tedy předávat pečetění i lidem, které ještě nikdy před tím neviděla. V současnosti lze pečetění předávat i širšímu okruhu lidí, kteří o to požádají. Tato energie u každého po zasvěcení spouští proces transformace v novou bytost. Vše však záleží na individuální otevřenosti a připravenosti jedince.

Energie Boží pečeti jsou zcela odlišné od Reiki. Světlo a informace, se kterými se zde pracuje, pronikají až do 12D. Naučíme se spustit Boží Světlo, čímž obnovíme spojení s 12D úrovněmi, oživíme 12 vláken DNA a změníme naše osobní vibrace.

Tzv. rozpečetěním dlaní aktivujeme Boží Světlo a Boží Energii, jenž je nejčistší a nejsilnější formou energie. Tato energie je tvořivá a vše uvádí v jednotu. Naším úkolem je při práci s ní nic nedělat a být pouhým čistým kanálem. Hlavní není pouze uzdravit se, ale vyvíjet se jako jedinec i jako společnost.

Boží pečeť

  • zasvěcení Boží energie prostřednictvím předání Boží pečetě a Symbolu Boží Světlo
  • Boží pečeť činí z člověka doslova „novou“ bytost, pokud celý proces přijme
  • cílem zasvěcení Boží pečetě není pouze léčení těla, ale i vývoj duše
  • obnovíte své spojení s 12 úrovněmi bytí, čímž si dále zvýšíte osobní vibrace, obnovíte 12 energetických vláken DNA
  • Boží pečeť a Boží Světlo spolu přináší: Boží energii, celistvost, zdraví, samoléčení, spojení s Jednotou a vnitřní klid

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Boží pečeti

Zasvěcení do Boží pečeti na dálku činí 1.000,- Kč / 45,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Boží pečeti s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.210,- Kč / 100,- €

PROHLOUBENÍ Boží pečeti nabízím pro zájemce formou 4 rozšiřujících zasvěcení navíc, jejichž cena vychází dohromady na 3.500,- Kč / 150,- €. Cena zahrnuje také vyčištění vašich vlastních zbytkových bloků i zesílení vibrací energie Boží pečeti.

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi