Adžna symbol


Adžna symbol zasvěcení

Symbol Adžna („symbol pro Třetí oko“) zesiluje mentální ošetření, rozpouští staré a potlačené bloky. Adžna symbol rozvíjí Třetí oko, které je sídlem naší intuice a empatie. Symbol Adžna čistí myšlenky, proto je vhodné jej používat při channelingu, jehož schopnost v zasvěcených probouzí (zvláště v kombinaci se Symbolem moudrosti).

Při channelingu i v životě pomáhá Adžna symbol jasnějšímu vidění informací, prozření, a získání odpovědí z obrazců, které vidíme.

Po zasvěcení do tohoto symbolu jsem měl několik dní pocit, jako kdyby mi někdo neustále svítil lampičkou do 6. čakry, kam mi proudilo neustále teplo. Po 21 dnech si vše sedlo a mé sídlo intuice se otevřelo. Od té doby jsem nepřijímal duchovní informace pouze jako dogma, ale sám jsem začal chápat, vnímat a žít vnitřní souvislosti. Našel jsem svou vnitřní hodnotu.

  • Adžna symbol urychluje duchovní vývoj Třetího oka na dvojnásobek – to, co by vám na poli duchovního vývoje bez něj trvalo 10 let, s ním zvládnete za polovinu. Při používání Adžna symbolu skutečně prožíváme TADY A TEĎ a sami pociťujeme, že není žádná budoucnost ani minulost, ale pouze přítomný okamžik, na kterém skutečně záleží.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Adžna symbolu

Zasvěcení do Adžna symbolu na dálku činí 1.000,- Kč / 45,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Adžna symbolu s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.210,- Kč / 100,- €

ALFA Adžna symbol nabízím zájemcům jako formou 2 zasvěcení navíc, které navýší vibrace symbolu Adžna až na nejvyšší úroveň ALFA. Cena činí 1.500,- Kč / 70,- € a zahrnuje rovněž vyčištění vašich vlastních zbytkových bloků na práci s intuicí a vnitřním zrakem. Symbol ALFA Adžna vám pomůže dostat se v meditacích do hladiny alfa v několika okamžicích.

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi