Tera-Mai reiki

Teramai reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Tento západní styl školy Tera Mai vznikl proto, že pro zatížení lidí ze západu východní styl nepostačoval. Tera-Mai reiki je obohacením Karuna reiki, jelikož symboly z Karuny dále energeticky rozvíjí a přináší další, jež je doplňují. Nejde pouze o symboly, je to zcela nové energetické pole se zcela novými vibracemi energie i samotných symbolů. Tera-Mai reiki se řadí stejně jako Karuna reiki do západní větve Reiki a je jejím završením. Samozřejmostí jsou i jiné zasvěcovací postupy a způsoby aktivace této energie. Tera-Mai reiki je dokonalý léčivý paprsek elementu Země. Tera Mai je pozvednutím Karuny, platí to však i obráceně. V těchto dvou liniích spatřují vzájemně se rozvíjející a povznášející reiki systémy.

Vše začalo, když Kathleen Ann Miller obdržela Mistra-Učitele Reiki. Záhy jí bylo jasné, že to nemůže být všechno a začala tedy usilovně hledat a modlit se. Po čase byla její upřímná touha po poznání vyslyšena a nová energie jí byla krok po kroku odhalována. Tuto novou energii s dalšími symboly nazvala jako energetický systém „Tera Mai reiki“ (čteme: „tera mej“).

Tera-Mai reiki se předává ve třech stupních, kdy je žákovi předávána kompletní energie Tera-Mai reiki. Žákovi se mnohem více rozevírá jeho energetický kanál pro přijímání duchovních energií, výrazně se rozšiřuje jeho duchovní vědomí, jemní se karma a otevírají horní čakry.

Reiki je více stylů – západ, východ, střed, Karuna, Tera-Mai, Seichim, Isis Seichim, a další… Různé symboly se v těchto systémech kreslí jinak, stejně či podobně – a tyto symboly mají v rámci různých energetických systémů a stylů zasvěcení odlišné energetické vlastnosti. Ten, kdo dané reiki systémy nezískal, je ani nemůže znát, a důsledkem toho je, že šíří o Reiki mylné informace. Přál bych si, aby se dnešní esoterici dále vzdělávali, více si rozšřovali své obzory a nezůstávali „jen u toho svého“. Přeji si, aby to brali za svou morální povinnost vůči svým žákům – tak jako to bývalo tradicí na počátku a před lety v dobách mých začátků.

Tera-Mai reiki

obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 80 str., certifikát

Ve skriptech Tera-Mai reiki je rovněž malý návod, jak se cíleně spojovat se svou vnitřní moudrostí a jak uvědoměle utvářet svůj svět. Po zasvěcení do Tera-Mai začnete vnímat naši planetu jako živou bytost a budete cítit pokoru před silou přírody a jejich elementů.

Díky energiím Tera-Mai jsem si rozpomněl na své působení v Tibetu coby duchovní mnich a vrátila se mi moudrost s duchovností, kterou jsem v tamním životě měl možnost získat pod vedením Tibetských mistrů. Po 4 týdnech u mne došlo k aktivaci energetického kanálu Matky Země, kterou v posledním/čtvrtém zasvěcení provedu i vám – pro čerpání energie z pěti elementů a upevnění vašeho středu.

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě, Prostějově dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Od dubna do 14 dnů
… osobně v Ostravě? Do měsíce.
… osobně v Prostějově? Do měsíce.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 6.000,- Kč
260,- €