Tera-Mai Reiki

Teramai reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Tera-Mai (čteme: „tera mej“) je další typ západní školy Usui Reiki, který vznikl proto, že pro zatížení běžných lidí ze západu východní styly nepostačovaly. Tato škola Reiki je zdaleka nejobsáhlejší. Po zasvěcení do Tera-Mai začnete vnímat naši planetu jako živou bytost a budete cítit pokoru před silou přírody. Tera-Mai je prý nejdokonalejší paprsek země.

Vše začalo, když Kathleen Ann Miller obdržela Mistra-Učitele Reiki. Záhy jí bylo jasné, že to nemůže být všechno a začala tedy usilovně hledat a modlit se. Po čase byla její upřímná touha po poznání vyslyšena a nová energie jí byla krok po kroku odhalována. Tuto novou energii s dalšími symboly nazvala jako energetický systém „Tera Mai reiki“ (čteme: „tera mej“).

Linie Tera-Mai Reiki: MIKAO USUI –> Chujiro Hayashi –> Hawayo Takata –> Iris Ishikura –> Arthur Robertson –> Rick a Emma Ferguson –> Margarette L. Shelton –> Kathleen Ann Miller (odkrývala další symboly a zařadila je do výuky)

Tera–Mai Reiki se předává ve třech stupních, poslední je současně Mistr-Učitel. Rozdělením na stupně je energie žákovi předávána krok za krokem a tak se v něm rozšiřuje kanál. Tak se s ní učí postupně zacházet.

Výuka Tera-Mai Reiki

V I. stupni se nepoužívají symboly. Žákovi se rozšíří kanál energie. Tak je schopen nechat sebou a v sobě proudit více léčivé energie. Může také ošetřovat ostatní a nechat energie proudit do klienta a tím zesílit proces sebeléčení. Existují dva způsoby ošetření s Tera-Mai: volný a povinný. Test vlastní citlivosti, čakry a vyrovnání čaker.

Ve II. stupni se potom učí adept zacházet se 3 symboly. Učí se rušit čas a prostor a posílat energii do minulosti, přítomnosti nebo do budoucnosti a také posílat léčivou energii na velké vzdálenosti osobám, rostlinám, místům, apod. a tím něco ovlivnit. Přístup ke tvé vnitřní moudrosti.

Ve III. stupni, který je spojený se stupněm IV. (Mistr-Učitel), předávám mistrovské symboly, filozifii mistra Tera-Mai, 11 symbolů Tera-Mai a dalších 20 netradičních symbolů. Adeptovi je mistrovským symbolem přenesena celá léčivá energie a je mu zpřístupněna. Tak je adept schopen zasvěcovat také ostatní do Tera-Mai a otevřít v nich tuto energii. Předávám učitelské symboly, afirmace Tera-Mai, učení pokročilých meditací.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce musí projít předchozím zasvěcením mistra-učitele Karuna Ki Reiki

Ode mne obdržíte na každém stupni: tolik zasvěcení, kolik budete potřebovat, dále skripta a certifikát

Dalším rozšířením vašich schopností a potenciálu symbolů rovněž může být samostatný energetický systém K-Reiki.

Cena: 8.000,- Kč / 350,- €

Forma kurzu

Na dálku nebo osobně v Praze, Brně, Ostravě či Prostějově. Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do 14 dnů.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? 12.6. | 20.6. | 13.7. | 18.7.
… osobně v Ostravě? 10.6. | 26.9.
… osobně v Prostějově? Více informací? Viz Termíny kurzů

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz