Reiki v praxi

Pravidelné mini-semináře REIKI V PRAXI v Praze, Brně a Ostravě, ve kterých je předáváno další vědění a vše je náležitě procvičeno. Na 1,5 hod se mohou sejít absolventi kurzů Reiki (min. 1. stupeň od jakéhokoli mistra). Procvičíme v praxi techniky Reiki, budeme na sobě dále pracovat a rozvíjet „vaše Reiki“, naučíme se nové věci i z dalších kurzů či směrů. Mimo jiné si správně zameditujeme, probereme společně vaše otázky, poznatky apod.

Obsah

  • Každý mini-seminář REIKI V PRAXI je vždy zcela jedinečný: Někdy se naučíme nové techniky Reiki, někdy techniky z kurzů léčitelství, jindy techniky na očištění aury, uzemňovací techniky a jindy něco z filipínského léčitelství či tradičního/originálního Reiki. Postupně nalezneme vnitřní části své duše a spojíme se s vnitřním dítětem, Vyšším Já a dalšími částmi duchovního vedení každého. Naučíme a procvičíme si správnou práci s kyvadlem.
  • VŽDY je prostor pro vaše otázky a odpovědi, dobrovolné sdílení zkušeností a procvičení základů. VŽDY si správně zameditujeme (základní meditace, případně Reiki meditace).
  • ČASTO provádím se zájemci na místě skupinové ošetření Reiki a tzv. Reiki maraton, kdy si účastníci předávají energii vzájemně v kruhu. Můžete přijít kdykoli, lekce na sebe přímo nenavazují. Nevadí, že neprojdete všechna setkání od prvního. Důležité je, abyste již alespoň měli první stupeň Reiki (u jakéhokoli mistra).

Forma konání: osobně, v níže uvedených termínech v Praze, Brně a Ostravě (kolem 4-8 účastníků).

Rezervace míst a vstupné