Reiki v praxi

Pravidelné procvičovací a prohlubující mini-semináře REIKI V PRAXI v Praze, Brně a Ostravě. Na 1,5 hod se mohou sejít absolventi kurzů Reiki (min. 1. stupeň od jakéhokoli mistra). Procvičíme v praxi techniky Reiki, budeme na sobě dále pracovat a rozvíjet „vaše Reiki“, naučíme se nové věci z východního i západního stylu Reiki, z dalších kurzů a duchovních směrů léčení s energií. Mimo jiné si správně zameditujeme, probereme společně vaše otázky, poznatky apod.

Obsah

  • ŘÍJEN/LISTOPAD je na programu: 1. stupeň Komyo Kai reiki vč. zasvěcení a procvičení + spojení s vaším vnitřním dítětem, silovým zvířetem a Vyšším Já. (Vše v rámci REIKI V PRAXI bez příplatků.)
  • VŽDY je prostor pro vaše otázky a odpovědi, dobrovolné sdílení zkušeností a procvičení základů. VŽDY si správně zameditujeme (základní meditace, případně Reiki meditace).
  • ČASTO provádím se zájemci na místě skupinové ošetření Reiki a tzv. Reiki maraton, kdy si účastníci předávají energii vzájemně v kruhu. Můžete přijít kdykoli, lekce na sebe přímo nenavazují. Nevadí, že neprojdete všechna setkání od prvního. Důležité je, abyste již alespoň měli první stupeň Reiki (u jakéhokoli mistra).

Forma konání: osobně, v níže uvedených termínech v Praze, Brně a Ostravě.

Rezervace míst a vstupné