Lightarian Ki reiki

Lightarian reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Je to „velmi vysoko a jemně vibrující“ systém reiki vyvinutý na základě intuitivní a přímé komunikace s nanebevzatým mistrem Buddhou. Systém Lightarian Ki reiki (čteme: „laj-ter-i-en“) byl neustále doplňován a vyvíjen, až postupně získal 6 stupňů. Jedním ze základních pilířů Lightarian reiki je, aby tyto nové informace a pokročilé energie byly předávány ostatním formou jednoduché metodiky zasvěcení. Lightarian reiki pracuje s nanebevzatým Mistrem Buddhou, nezaměňujte ho však s historickým Boddhou. Je pramenem a inspirací Lightarian reiki. Jeho přáním je: Reiki zjednodušit a ukázat lidstvu pravou povahu Reiki.

Jemnohmotně vibrující povaha Lightarian Ki reiki energií dodává potenciální a efektivní frekvence, které jsou toho času k dosažení. Tato zajímavá a dále rozvinutá forma Reiki nám byla dána, abychom si zvětšili náš energetický stupeň a abychom urychlili náš osobní rozvoj a která vyniká pro své možnosti léčby skrze intenzivnější energie.

Pásmo energie Systém energie Nejnižší vibrace paprsku Nejvyšší vibrace paprsku
1. + 2. pásmo Usui Reiki 5,0 6,25
1. + 2. pásmo Energy Reiki Symboly 5,0 6,25
3. pásmo Karuna Ki Reiki 5,0 6,44
4. pásmo Tera-Mai Reiki 5,0 6,5
5. pásmo Imara Reiki 5,0 6,8
6. pásmo Kundaliní Reiki 5,0 7,25
2. – 7. pásmo Usui Reiki Velmistr 5-22 5,0 9,65
7. + 8. pásmo Lightarian Ki Reiki 5,0 9,99

Filozofie Lightarian reiki
Nejdůležitější aspekt systému Lightarian Reiki je v energetické čistotě a jednoduchosti zasvěcení. Proto samotná práce s touto energií i zasvěcovací procesy jsou odlišné od klasických postupů, zato velice přímé a jednoduché. Na přání nanebevzatého mistra Buddhy se v Lightarian Reiki žádné symboly nepoužívají.

Výhody Lightarian reiki
Po zasvěcení do Lightarian Reiki se vám značně zvýší vibrační úrovně vašich čaker i jemnohmotných těl. Současně se rozšíří vaše chápání a schopnost předávání energie. Je možné, že vám budou předány „duchovní dary“, které zlepší vaši schopnost vnímání jemněhmotného duchovního světa a rozříří se i vaše spirituální vnímání pro sebe sama.

Praví se, že je to jako kytara s osmi strunami, kde ta nejhlubší struna je Usui, pak Karuna a nakonec 6 nejvyšších strun Lightarian. Dohromady pak tvoří akord. Každému pacientu pak nabízí tu správnou frekvenci, kterou právě potřebuje.

Lightarian Ki Reiki je zcela ta nejvyšší forma Reiki na světě a pokud je správně zasvěcena, je pro duši přenosná i do dalších životů.

Naučíte se / obdržíte:

  • 0. stupeň – Zahrnuje tzv. „Buddhic Boost“ – tedy aktivace a rozšíření vibračních těl skrze energetický most. „Velká příprava na práci s Lightarian Reiki.“
  • 1. a 2. stupeň – V těchto levlech se vysvětluje většina principů Lightarian Reiki a obdržíte první zasvěcení Lightarian Reiki nanebevzatým mistrem Buddhou. Toto první zasvěcení vás připraví na další tři levly, kterými se vám bude postupně zvyšovat vibrace vaší energie na vyšší (jemnější) úroveň v „reiki spektru“ a spojí vás s jemnějšími aspekty energie Reiki. V průběhu tohoto zasvěcení nastane trvalé spojení s jinými podporujícími energiemi, které pomáhají rozšířit práci s energií a urychlí vývojový proces.
  • 3. a 4. stupeň – V Lightarian Reiki III budete obeznámeni s energií Gaia, energií matky Země, která slouží jako „základ“ pro váš osobní vývoj. Ve IV levlu budete zasvěceni do láskyplné a silné energie, která má „deštníkový efekt“. Této energii se také říká specielní energie Božstva.
  • 5. a 6. stupeň – V Lightarian Reiki V & VI budete se seznámíte s další energií a sice s energií nanebevzatého mistra Sanandy. On se spojuje s mistrem Buddha, Gáiou a Božstvem, abychom vytvořili to, čemu se říká „komora božského léčení“. Tento jedinečný a silný nástroj je dostupný pro léčení, tak i pro osobní využití.

Předpoklady pro toto zasvěcení: zájemce o toto zasvěcení musí být mistr-učitel alespoň Usui Reiki + Karuna reiki + Tera-Mai reiki + Imara reiki + Kundaliní reiki. Tímto má být zabráněno, aby nepřišel do kontaktu s Lightarian Ki někdo, jehož vlastní tělesný energetický systém ještě není připraven na nejčirejší frekvence.

Obdržíte ode mě: tolik zasvěcení, kolik bude pro plnou aktivaci Lightarian u vás potřeba, dále obsáhlá skripta a certifikát.

Cena: 12.000,- Kč / 520,- €

Forma kurzu

Na dálku nebo osobně v Praze, Brně, Ostravě či Prostějově. Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do 14 dnů.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? 12.6. | 20.6. | 13.7. | 18.7.
… osobně v Ostravě? 10.6. | 26.9.
… osobně v Prostějově? Více informací? Viz Termíny kurzů

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz