Lightarian Ki reiki

Lightarian reiki

Je to „velmi vysoko a jemně vibrující“ systém reiki vyvinutý na základě intuitivní a přímé komunikace s nanebevzatým mistrem Buddhou. Systém Lightarian Ki reiki (čteme: „laj-ter-i-en“) byl neustále doplňován a vyvíjen, až postupně získal 6 stupňů. Jedním ze základních pilířů Lightarian reiki je, aby tyto nové informace a pokročilé energie byly předávány ostatním formou jednoduché metodiky zasvěcení. Lightarian reiki pracuje s nanebevzatým Mistrem Buddhou, nezaměňujte ho však s historickým Boddhou. Je pramenem a inspirací Lightarian reiki. Jeho přáním je: Reiki zjednodušit a ukázat lidstvu pravou povahu Reiki.

Jemnohmotně vibrující povaha Lightarian Ki reiki energií dodává potenciální a efektivní frekvence, které jsou toho času k dosažení. Tato zajímavá a dále rozvinutá forma Reiki nám byla dána, abychom si zvětšili náš energetický stupeň a abychom urychlili náš osobní rozvoj a která vyniká pro své možnosti léčby skrze intenzivnější energie.

Pásmo energie Reiki systém Nejnižší vibrace paprsku Nejvyšší vibrace paprsku
1. pásmo Usui reiki I-IV (bez rozšíření) 5,0 5,15
2. pásmo Komyo Kai 5,0 6,25
2. pásmo Karuna Ki 5,0 6,44
3. pásmo Tera-Mai 5,0 6,5
3. pásmo Meridian reiki 5,0 6,75
3. pásmo Imara 5,0 6,8
3. + 4. pásmo Lightarian I+II 5,0 6,85
4. pásmo Kundaliní reiki I-III 5,0 7,25
5. pásmo Lightarian III 5,0 7,35
2. – 6. pásmo Usui reiki I-IV (s rozšířeními a symboly navíc) 5,0 8,15
6. pásmo Lightarian IV 5,0 8,25
2. – 7. pásmo Usui reiki Velmistr V-XXI (A+B) 5,0 9,65
7. + 8. pásmo Lightarian V+VI 5,0 9,99

Filozofie Lightarian reiki
Nejdůležitější aspekt systému Lightarian Reiki je v energetické čistotě a jednoduchosti zasvěcení. Proto samotná práce s touto energií i zasvěcovací procesy jsou odlišné od klasických postupů, zato velice přímé a jednoduché. Na přání nanebevzatého mistra Buddhy se v Lightarian Reiki žádné symboly nepoužívají.

Výhody Lightarian reiki
Po zasvěcení do Lightarian Reiki se vám značně zvýší vibrační úrovně vašich čaker i jemnohmotných těl. Současně se rozšíří vaše chápání a schopnost předávání energie. Je možné, že vám budou předány „duchovní dary“, které zlepší vaši schopnost vnímání jemněhmotného duchovního světa a rozříří se i vaše spirituální vnímání pro sebe sama.

Předpoklady: mistr-učitel Usui reiki + Karuna reiki + Tera-Mai reiki + Imara reiki + Kundaliní reiki. Tímto má být zabráněno, aby nepřišel do kontaktu s Lightarian Ki někdo, jehož vlastní tělesný energetický systém ještě není připraven na nejčirejší frekvence.

Lightarian Ki reiki 1. – 6. stupeň

6x zasvěcení, skripta 32 str., certifikát, výuka

  • 1. a 2. stupeň – V těchto levlech se vysvětluje většina principů Lightarian Reiki a obdržíte první zasvěcení Lightarian Reiki nanebevzatým mistrem Buddhou. Toto první zasvěcení vás připraví na další tři levly, kterými se vám bude postupně zvyšovat vibrace vaší energie na vyšší (jemnější) úroveň v „reiki spektru“ a spojí vás s jemnějšími aspekty energie Reiki. V průběhu tohoto zasvěcení nastane trvalé spojení s jinými podporujícími energiemi, které pomáhají rozšířit práci s energií a urychlí vývojový proces.
  • 3. stupeň – V Lightarian Reiki III budete obeznámeni s energií Gaia, energií matky Země, která slouží jako „základ“ pro váš osobní vývoj.
  • 4. stupeň – Ve IV levlu budete zasvěceni do láskyplné a silné energie, která má „deštníkový efekt“. Této energii se také říká specielní energie Božstva.
  • 5. a 6. stupeň – V Lightarian Reiki V & VI budete se seznámíte s další energií a sice s energií nanebevzatého mistra Sanandy. On se spojuje s mistrem Buddha, Gáiou a Božstvem, abychom vytvořili to, čemu se říká „komora božského léčení“. Tento jedinečný a silný nástroj je dostupný pro léčení, tak i pro osobní využití.

Forma studia:
Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času. Osobní seminář je možný v Praze, Brně, Ostravě. Více o studiu?

Praví se, že je to jako kytara s osmi strunami, kde ta nejhlubší struna je Usui, pak Karuna a nakonec 6 nejvyšších strun Lightarian. Dohromady pak tvoří akord. Každému pacientu pak nabízí tu správnou frekvenci, kterou právě potřebuje.

Objednávka

kontaktujte mě.

Cena: 8.000,- Kč
350,- €